46.lv
Ceturdiena, 2018. g. 13. decembris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Lūcija, Veldze/ Аркадий
lat.46.lv/ru/ » IZKLAIDE

Nāc uz meistardarbnīcām!

Фото: publicitātes foto
Katru nedēļu novembrī un decembrī Rēzeknē ikvienu aicinām piedalīties meistardarbnīcās un apgūt jaunas prasmes! Kad gadskārtu rits aizsāk citādāku darba kārtību nekā vasarā, arī amatnieki plāno nodarbes, kas vairāk iederas pārdomu pilnajam rudens un ziemas periodam, informē Evija Vasilevska, Andreja Paulāna Tautas lietišķās mākslas studijas vadītāja.
Tieši tāpēc Rēzeknes pilsētas Andreja Paulāna Tautas lietišķās mākslas studijas un TLMS “Dzīpariņš” meistari aicina uz  dažādām amatu prasmju aktivitātēm novembrī un decembrī Tūrisma attīstības centra Amatu prasmju telpā, blakus veikalam “Lāde” (Krasta ielā 31, Rēzeknē).
 
Tumšajās novakarēs vairāk laika veltām roku darbam un domājam par to, kā iepriecināt savus mīļos Ziemassvētkos, keramiķi, rokdarbu meistari un audējas, ādas apstrādes meistari ļaus jums pašiem parūpēties par nelielām dāvanām, tās izgatavojot un meistara padomus uzklausot.
 
Iepriekšēja pieteikšanās uz meistardarbnīcām pa tālr. +371 26332249 vai e-pastu tic@rezekne.lv. Pielikumā nodarbību saraksts.
 
 

Powered by "Esteriol Design Studio"