46.lv
Sestdiena, 2023. g. 04. februāris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Daila, Veronika/ Тимофей, Петр, Гаврила, Юрий, Макар
lat.46.lv/ru/ » KULTŪRA

Meklē vidusskolēnus filmai «Dvēseļu putenis»

Фото: lsm.lv
Aktieru atlases aģentūra "Casting Bridge" sadarbībā ar filmas “Dvēseļu putenis” veidotājiem "Kultfilma" aicina vidusskolas audzēkņus piedalīties aktieru atlases akcijā, ar kuras palīdzību vēlas atrast galveno varoni filmai “Dvēseļu putenis” Artūru Vanagu, kā arī vairākus citus filmas personāžus - gan puišus, gan meitenes.
Aktieru atlases režisore Gunita Groša skaidro, ka akcija ir lieliska iespēja saliedēt klases kolektīvu, apspriest Aleksandra Grīna romānu “Dvēseļu putenis”, izpētīt savas dzimtas vēsturi Pirmā pasaules kara laikā un lietderīgi izmantot modernās tehnoloģijas. Aktieru atlases 1.kārtas uzdevumi ir vienkārši, tos skolēniem ir iespējams veikt patstāvīgi, bet ideālā gadījumā kāda entuziasma pilna klases biedra vai skolotāja vadībā.
 
Piesakoties pašam un piesakot savus klases biedrus, jau tiek saņemta iespēja piedalīties filmas masu skatos, norāda akcijas rīkotāji.
 
Filmas “Dvēseļu putenis” uzņemšanu plānots uzsākt 2017.gada maijā. "Casting Bridge" mērķis ir dot iespēju kļūt par aktieri ikvienam jaunietim, kurš par to sapņo, neatkarīgi no dzīvesvietas un iepriekšējās pieredzes.
 
"Casting Bridge" ir veicies atrast talantīgus jauniešus un bērnus vairākām filmām, tajā skaitā filmas “Es esmu šeit” galvenās lomas atveidotāju Elīnu Vasku, kura šogad ir iekļauta 10 labāko aktieru vidū “Berlināles” pasākumā “European Shooting Stars”.
 
Pirmās kastinga dienas jau norisinājās 2016. gada nogalē Rīgā, bet līdz 2017.gada 10.februārim vēl ikkatram ir iespēja pieteikties aktieru atlases 1.kārtai.
 
Par pietiekšanās gaitu ir informētas visas Latvijas pašvaldību vidusskolas un jauniešu interešu centri, tādēļ informāciju par pieteikšanos meklējiet savā skolā, aicina "Casting Bridge" pārstāvji. Ja nu tomēr skola informāciju nav saņēmusi, tad rakstiet uz e-pastu: info@castingbridge.lv ar norādi: “Kastings filmai “Dvēseļu putenis”” un saņemsiet norādījumus, kā rīkoties.
 
lsm.lv  
 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"