46.lv
Sestdiena, 2017. g. 25. februāris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Alma, Annemarija/ Алексей, Мария, Евгений, Антон
lat.46.lv/ru/ » LATVIJAS ZIŅAS

Uz Latvijas – Baltkrievijas robežas Riču ezerā atrod laivu ar kontrabandas cigaretēm (foto)

Foto: Valsts robežsardze
Uz Latvijas - Baltkrievijas robežas Riču ezerā robežsargi  konstatēja gumijas laivu, ar kuras palīdzību tika pārvietotas kontrabandas cigaretes, un aizturēja divus Latvijas pilsoņus, informēja Valsts robežsardzē.
2.septembrī Daugavpils pārvaldes Silenes robežapsardzības nodaļas robežsargi Skrudalienas pagastā Riču ezerā aptuveni 400 metrus no valsts robežas niedrēs konstatēja gumijas laivu ar elektrodzinēju. Tai aizmugurē bija piesieti 20 melnā polietilēnā ietīti iepakojumi ar cigaretēm "Premjer" ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām - kopā 300 000 cigarešu.
 
Foto: Valsts robežsardze Foto: Valsts robežsardze Foto: Valsts robežsardze
 
Apsekojot Riču ezera krasta teritoriju, tika aizturēts viens Latvijas pilsonis.
  
Piesaistot papildspēkus, turpmāko meklēšanas pasākumu rezultātā uz meža ceļa tika aizturēts vēl viens Latvijas pilsonis, kurš pārvietojās ar automašīnu "Mercedes Benz Vito". Pārbaudot dokumentus, izrādījās, ka vīrietim nemaz nav iegūtas vadītāja tiesības.
 
Uzsākts kriminālprocess par kontrabandu, ja to izdarījusi organizēta grupa vai tā izdarīta lielā apmērā. Personas kopā ar krimināllietas materiāliem un lietiskajiem pierādījumiem nodotas VID Muitas policijas pārvaldes amatpersonām.
 
lsm.lv  

KOMENTĀRI (0)


 Pievienot jaunu komentāru

Portāls 46.lv neatbild par komentāru un jebkādas informācijas saturu, ko izvietoja portāla lasītāji!

Cienījamie lasītāji, lūdzam būt tolerantiem, saglabāt elementāras pieklājības normas, rakstot komentārus, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām, neapvainot citus, neaizskart godu un cieņu. Lūguma neievērošanas gadījumā administrācija patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst iepriekšējos komentārus.

 Komentārs var būt rediģēts!
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

 

Powered by "Esteriol Design Studio"