46.lv
Sestdiena, 2024. g. 20. jūlijs 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Ramona, Ritma/ Герман, Евдокия, Хома
lat.46.lv/ru/ » LIKUMS UN KĀRTĪBA

Uz Latvijas – Baltkrievijas robežas Riču ezerā atrod laivu ar kontrabandas cigaretēm (foto)

Фото: Valsts robežsardze
Uz Latvijas - Baltkrievijas robežas Riču ezerā robežsargi  konstatēja gumijas laivu, ar kuras palīdzību tika pārvietotas kontrabandas cigaretes, un aizturēja divus Latvijas pilsoņus, informēja Valsts robežsardzē.
2.septembrī Daugavpils pārvaldes Silenes robežapsardzības nodaļas robežsargi Skrudalienas pagastā Riču ezerā aptuveni 400 metrus no valsts robežas niedrēs konstatēja gumijas laivu ar elektrodzinēju. Tai aizmugurē bija piesieti 20 melnā polietilēnā ietīti iepakojumi ar cigaretēm "Premjer" ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām - kopā 300 000 cigarešu.
 
Foto: Valsts robežsardze Foto: Valsts robežsardze Foto: Valsts robežsardze
 
Apsekojot Riču ezera krasta teritoriju, tika aizturēts viens Latvijas pilsonis.
  
Piesaistot papildspēkus, turpmāko meklēšanas pasākumu rezultātā uz meža ceļa tika aizturēts vēl viens Latvijas pilsonis, kurš pārvietojās ar automašīnu "Mercedes Benz Vito". Pārbaudot dokumentus, izrādījās, ka vīrietim nemaz nav iegūtas vadītāja tiesības.
 
Uzsākts kriminālprocess par kontrabandu, ja to izdarījusi organizēta grupa vai tā izdarīta lielā apmērā. Personas kopā ar krimināllietas materiāliem un lietiskajiem pierādījumiem nodotas VID Muitas policijas pārvaldes amatpersonām.
 
lsm.lv  
 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"