46.lv
Sestdiena, 2017. g. 25. februāris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Alma, Annemarija/ Алексей, Мария, Евгений, Антон
lat.46.lv/ru/ » RĒZEKNES ZIŅAS

RTA studenti izmēģināja savas prasmes bārmeņa lomā

Foto: ru.lv
2016. gada izskaņā Tūrisma uzņēmuma vadītāja specializācijas 3. kursa studenti kopā ar lektori Inesi Silicku studiju kursa „Ēdināšanas uzņēmējdarbības vadības” noslēguma lekcijā pārbaudīja savus spēkus bārmeņa lomā un kursa ietvaros gatavoja gardus kokteiļus.
Katram studentam bija uzdevums izdomāt kokteiļa recepti un izvēlēties atbilstošu kokteiļa pagatavošanas metodi. Gatavošanas procesā studentiem vajadzēja prezentēt saviem studiju biedriem un lektorei, kādas sastāvdaļas tiek izmantotas kokteilim un kādas darbības ir jāveic, lai to pagatavotu.
 
Studenti atzina, ka tā bija ne tikai aizraujoša, bet arī izzinoša lekcija, jo tika apgūti daži paņēmieni, kas ir ļoti svarīgi bārmeņa darbā. Lekcijas laikā studenti pagatavoja šādus kokteiļus: “Blue Soda”, “Augļu fantāzija”, “Mohito”, “Air Mail”, “Daikiri”, “Meiteņu vakars”, “Alus punšs ar ananasu sulu un citrusaugļiem”. Arī lektore I. Silicka lekcijas laikā demonstrēja vienu no kokteiļa pagatavošanas metodēm.
 
Studenti norādīja, ka kursa laikā iegūtās zināšanas noteikti arī turpmāk varēs pielietot praksē.
 
lat.46.lv  

KOMENTĀRI (0)


 Pievienot jaunu komentāru

Portāls 46.lv neatbild par komentāru un jebkādas informācijas saturu, ko izvietoja portāla lasītāji!

Cienījamie lasītāji, lūdzam būt tolerantiem, saglabāt elementāras pieklājības normas, rakstot komentārus, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām, neapvainot citus, neaizskart godu un cieņu. Lūguma neievērošanas gadījumā administrācija patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst iepriekšējos komentārus.

 Komentārs var būt rediģēts!
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

 

Powered by "Esteriol Design Studio"