46.lv
Sestdiena, 2017. g. 25. februāris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Alma, Annemarija/ Алексей, Мария, Евгений, Антон
lat.46.lv/ru/ » RĒZEKNES ZIŅAS

“Neparastie rēzeknieši” Irinas Antonovas skatījumā

Foto: pasākuma afiša
Trešdien, 11. janvārī plkst. 15.00 Irinas Antonovas fotogrāfiju izstādes “Neparastie rēzeknieši” atklāšana Latgales kultūrvēstures muzejā. Izstāde skatāma līdz 2017. gada 4. februārim, informē Inese Dundure, Latgales kultūrvēstures muzeja Mākslas nodaļas vadītāja.
Irina Antonova jau no 1995. gada strādā laikrakstā “Panorama Rezekne” (Rēzeknes Panorāma) kā fotogrāfe, viņas pārziņā ir arī izdevuma vizuālais noformējums, tā redakcija.
 
Izstādes moto – dabā viss ir ciešā saiknē, pilnīga cilvēka harmonija ar apkārt esošo dzīvo pasauli, tāpēc šajā savienībā neviens nav lieks. Par vēsti, ko nes skatītājiem izstādē redzamās fotogrāfijās autore saka: “Cilvēki šodien dzīvo trakā tempā, dzenoties pēc karjeras, naudas, taču dažkārt ir nepieciešams uz mirkli apstāties, sadzirdēt putnu dziesmas, ieraudzīt, cik skaists ir saulriets, saprast, ka dzīvais visapkārt ir lielās pasaules daļiņa, kurā visiem pietiek skaistuma un prieka. Tikai jāpalūkojas apkārt, lai ieraudzītu!”
 
lat.46.lv  

KOMENTĀRI (0)


 Pievienot jaunu komentāru

Portāls 46.lv neatbild par komentāru un jebkādas informācijas saturu, ko izvietoja portāla lasītāji!

Cienījamie lasītāji, lūdzam būt tolerantiem, saglabāt elementāras pieklājības normas, rakstot komentārus, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām, neapvainot citus, neaizskart godu un cieņu. Lūguma neievērošanas gadījumā administrācija patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst iepriekšējos komentārus.

 Komentārs var būt rediģēts!
To prevent automated spam submissions leave this field empty.

 

Powered by "Esteriol Design Studio"