46.lv
Trešdiena, 2018. g. 19. septembris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Muntis, Verners/ Михаил, Кирилл, Зиновий, Архип
lat.46.lv/ru/ » RĒZEKNES ZIŅAS

Startup Slalom IT Rēzekne

Фото: Pasākuma afiša
Tuvojas kārtējais pasākums tehnoloģiju entuziastiem, studentiem, projektu vadītājiem un citiem interesentiem - hakatons "Startup Slalom IT Rēzekne" notiks 27.-29. oktobrī, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas telpās.
Šī būs vienreizējā iespēja Latgales reģiona un citu novadu jauniešiem un uzņēmējiem satikt domubiedrus un izveidot jaunas komandas, lai attīstītu savas biznesa idejas līdz strādājoša prototipa līmenim. Šis pasākums ir domāts dažādu sfēru pārstāvjiem - studentiem, programmētājiem, web dizaineriem, marketinga un projektu vadītājiem, start-up entuziastiem, uz biznesu orientētiem cilvēkiem, kuri grib izmēģināt savus spēkus un lietderīgi pavadīt brīvdienas. Organizatori parūpēsies par programmas kvalitāti un mentoru atbalstu, lai arī pēc hakatona varētu attīstīt savu biznesa projektu ar vēl nebijušu enerģiju un jaunām praktiskām zināšanām. Dalība pasākumā ir bezmaksas, tiek nodrošināta ēdināšana pasākuma laikā. Startup Slalom dalībniekiem nav vecuma vai kvalifikācijas ierobežojuma, laipni aicināti visi interesenti.
 
Startup Slalom ir zīmols, ko izveidoja Latvijas Startup uzņēmumu asociācija Startin.LV un 2017.gadā hakatoni tiek organizēti kopā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA). Pasākumā Rēzeknē pievienosies arī vairāki partneri: Science and Business Professionals Latvia (S/B PRO Startup Studio) kā pasākuma līdzorganizators un moderators, LIAA Rēzeknes, Daugavpils, Jēkabpils un Madonas Biznesa inkubatori un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija kā vietējie partneri, Google Developers Group Latvia, kas nodrošinās bezmaksas biļetes uz konferenci DevFest Baltics 2017 otrās vietas uzvarētājiem, savukārt galvenais atbalstītājs nodrošinās balvu EUR 1000,- pirmajai vietai!
 
Šī hakatona tematika ir saistīta ar dažādiem IT risinājumiem – mobilajām aplikācijām, interneta platformām un citiem informācijas un komunikācijas tehnoloģiju rīkiem. Konkrētu tēmu dalībnieki var izvēlēties paši. Hakatons sāksies 27. oktobrī, plkst. 18:00, bet pirms oficiālās pasākuma atklāšanas būs īpaša meistarklase (workshop) ideju autoriem, lai labāk sagatavotos prezentēšanai auditorijai. Piektdienas vakarā pasākuma dalībnieki, kuri būs izstrādājuši savas biznesa idejas, prezentēs tās pārējiem dalībniekiem. Pēc tam katrs dalībnieks izvēlēsies, kuras idejas attīstīšanas komandā viņš vēlas strādāt turpmākās 48 stundas. Tās idejas, kuras atbalsta lielākais dalībnieku skaits, tiek attīstītas tālāk. Sestdien, 28. oktobrī, komandas strādās ar pieredzējušajiem biznesa un tehnoloģiju mentoriem, kuri palīdzēs viņiem labāk izprast savu biznesa modeli un izvēlēties piemērotākus tehnoloģiskos risinājumus. Svētdien, 29. oktobrī, komandas prezentēs savus gatavos projektus žūrijai – investoriem un ekspertiem. Mērķis - strādājot komandās, pārbaudīt savu biznesa ideju dzīvotspēju, attīstīt tās un izveidot tehnoloģijās balstītus risinājumus.
 
Hakatonam piesakies šeit! - http://ej.uz/StartupSlalomRezekne
 
Facebook event - https://www.facebook.com/events/484681181895495
 
Startup Slalom iepriekšēja pasākuma uzvarētāji - komanda Foody.
 
Kontakti:
 
Aļona Beļinska, t. 26384077, alona@startin.lv
 
https://www.facebook.com/StartupSlalom/
 
https://twitter.com/StartupSlalom
 
http://startupslalom.lv/
 
www.46.lv  
Pievienot komentāru
Vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):
  Apliecinu, ka esmu iepazinies un pieņemu komentāru izvietošanas noteikumi


 

Powered by "Esteriol Design Studio"