46.lv
Ceturdiena, 2024. g. 25. aprīlis 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Bārbala, Līksma/ Зиновий, Давид, Иван
lat.46.lv/ru/ » RĒZEKNES ZIŅAS

SIA „Rēzeknes slimnīca” aicina darbā finansistu

Фото: A.Ļebeds

Galvenie pienākumi:
  • veikt saimnieciskās darbības analīzi un plānošanu,
  • veikt finanšu informācijas apkopošanu un apstrādi,
  • piedalīties budžeta plānošanā un izstrādē, budžeta izpildes kontrolē,
  • pārraudzīt un kontrolēt uzņēmuma, projektu finanšu operācijas,
  • sagatavot operatīvās atskaites, pārskatus,
  • līgumu ar Nacionālo veselības dienestu izpildes kontrole,
  • pakalpojumu izmaksu aprēķināšana, priekšlikumu sagatavošana izmaiņu veikšanai.
Prasības pretendentiem:
  • otrā līmeņa augstākā izglītība (maģistra grāds) finanšu vadības vai ekonomikas jomā,
  • vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā ne mazāk par 3 gadiem,
  • teicamas iemaņas darbā ar finanšu datu uzskaites programmām,
  • spēja strādāt patstāvīgi, uzņemties iniciatīvu un atbildību, analītiskas prasmes,
  • teicamas prasmes darbā ar MS office, spēja strādāt ar liela apjoma informāciju,
  • vēlama pieredze uzņēmuma budžeta plānošanā,
  • labas komunikācijas un saskarsmes prasmes.
Mēs piedāvājam:
  • Darba vieta – SIA „ Rēzeknes slimnīca”, Rēzekne
  • Darba laiks – pilna slodze
  • Atbildīgu darbu dinamiskā vidē
  • Stabilu un amatam atbilstošu atalgojumu
  • Apmācību iespējas
  • Veselības apdrošināšanu
  • Alga no 750 eiro
Pieteikuma vēstuli un CV līdz 2017. gada 6. decembrim lūdzam iesniegt vai sūtīt uz:

SIA “Rēzeknes slimnīca”, 18.novembra iela 41, Rēzekne, LV-4601 vai e-pastu – aivars.zimelis@rezeknesslimnica.lv

Iesniedzot pieteikumu personīgi – SIA “Rēzeknes slimnīca” administrācija (5.stāvs).

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri pēc izvērtēšanas būs iekļuvuši 2. kārtā. Uzziņas pa tālruni 646 03350.

www.46.lv
Pievienot komentāru
Vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):
  Apliecinu, ka esmu iepazinies un pieņemu komentāru izvietošanas noteikumi

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi

Powered by "Esteriol Design Studio"