46.lv
Otrdiena, 2019. g. 22. janvāris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Austris/ Петр, Филипп
lat.46.lv/ru/ » RĒZEKNES ZIŅAS

Rēzeknes novada jaunatnes Gada balva

Фото: rezeknesnovads.lv
Lai izceltu un godinātu tos Rēzeknes novada pozitīvos piemērus – jaunatnes lietu speciālistus, jaunatnes darbiniekus un jauniešus atbalstošās organizācijas, kuras ar savu veikumu 2017. gadā ir mainījušas novada jauniešu ikdienu, kā arī lai apzinātu aktīvākos un talantīgākos Rēzeknes novada jauniešus un veicinātu jauniešu iniciatīvu un līdzdalību novada sabiedriskajā dzīvē, Rēzeknes novada Izglītības pārvalde izsludina pieteikšanos konkursam “Rēzeknes novada Jaunatnes gada balva”.
Labākos un aktīvākos ir iespēja pieteikt kādā no astoņām nominācijām:
 
GADA SKOLĒNS
 
GADA BRĪVPRĀTĪGAIS
 
GADA JAUNAIS SPORTISTS
 
GADA JAUNAIS MĀKSLINIEKS
 
GADA JAUNATNES DARBINIEKS
 
JAUNATNEI DRAUDZĪGĀKĀ PAGASTA PĀRVALDE
 
GADA JAUNIEŠU ORGANIZĀCIJA
 
GADA AKTĪVĀKAIS JAUNATNES PAGASTS
 
Rēzeknes novada gada balvas nominācijām var tikt pieteikts jebkurš Rēzeknes novada jaunietis vecumā no 13 līdz 25 gadiem vai jauniešu organizācija.
 
Nominācijā „Gada jaunatnes darbinieks” var pieteikt novada pagastu jauniešu centru vadītājus, jaunatnes darbiniekus un jaunatnes lietu speciālistus, kas ir snieguši atbalstu jauniešiem iniciatīvu realizēšanā, savukārt nominācijā “Jaunatnei draudzīgākā pagasta pārvalde”, var pieteikt kādu no 25 Rēzeknes novada pagastu pārvaldēm, kura 2017. gadā ir palīdzējusi īstenot vietējo jauniešu idejas vai attīstīt viņu talantus un prasmes, sniedzot nepieciešamo atbalstu.
 
Pieteikumus nominācijām var iesniegt jebkurš Rēzeknes novada iedzīvotājs vecumā no 13 gadiem, kā arī jebkura Rēzeknes novada juridiska persona, t.sk., pašvaldības iestādes un nevalstiskās organizācijas.
 
Pieteikumi Rēzeknes novada Jaunatnes gada balvas nominācijām jāiesniedz līdz 7. februārim.
 
Rēzeknes novada Jaunatnes gada balvas svinīgā ceremonija notiks 23. februārī, Rēzeknes novada pašvaldības ēkā.
 
Sīkāku informāciju par Rēzeknes novada Jaunatnes gada balvu un pieteikuma anketas nominācijām skatīt NOLIKUMĀ.
 
 
Iepazīties ar nolikumu un saņemt pieteikuma veidlapas var arī Rēzeknes novada pašvaldības ēkā, Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95A, 3. kabinetā.
 
Jāatzīmē, ka Rēzeknes novada jaunatnes gada balva norisināsies jau otro reizi. Pagājušogad aizsākoties tradīcijai astoņās nominācijās kopā tika pieteikti 46 nominanti.
 
www.46.lv  
Pievienot komentāru
Vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):
  Apliecinu, ka esmu iepazinies un pieņemu komentāru izvietošanas noteikumi


 

Powered by "Esteriol Design Studio"