46.lv
Sestdiena, 2023. g. 04. februāris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Daila, Veronika/ Тимофей, Петр, Гаврила, Юрий, Макар
lat.46.lv/ru/ » RĒZEKNES ZIŅAS

Parakstīts sadarbības līgums ar Agdašas rajonu no Azerbaidžānas

Фото: rezeknesnovads.lv
10. jūlijā vizītes laikā Rēzeknes novadā Agdašas (Ağdaş) rajona izpildvaras vadītāja vietnieks Ali Karimovs un Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs parakstīja kopīgu sadarbības līgumu starp abām pašvaldībām. Jāatzīmē, ka šis ir jau trīspadsmitais līgums, kas parakstīts starp Latvijas un Azerbaidžānas vietvarām, tā veicinot starpreģionu attiecības un sadarbību.
Līgums paredz sadarbību vairākās jomās, īpaši uzņēmējdarbības veicināšanā, izglītībā, kultūrā, sportā, kā arī informācijas apmaiņā jauniešu darbā. “Esmu pārliecināts, ka šis protokols nepaliks tikai uz papīra, un sadarbība turpināsies gan mūsu uzņēmēju, gan skolēnu un jauniešu, gan arī kultūras kolektīvu starpā,” uzsvēra no Agdašas rajona ievēlētais Azerbaidžānas parlamenta deputāts Džavids Osmanovs. “Ceru, ka jūs būsiet bieži viesi pie mums, un mēs varēsim regulāri viesoties pie jums.”
 
Azerbaidžānas viesus Rēzeknes novadā sveica arī domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs: “Mūsu pašvaldības delegācijas jau divas reizes ir viesojušās Azerbaidžānā. Mēs pateicamies par jūsu viesmīlību, un ceram, ka šī viesošanās Rēzeknes novadā arī jums būs patīkama. Mūsu sadarbība radās jau pirms vairākiem gadiem, pateicoties Latvijas Pašvaldību savienībai un Azerbaidžānas Nacionālajai pašvaldību asociācijai un personīgi tās atbildīgajam sekretāram Tofikam Hasanovam, kurš ir ieguldījis lielu darbu, lai šī sadarbība notiktu. Ceru, ka šī līguma parakstīšana tikai stiprinās šīs mūsu attiecības.”
 
Agdašas rajonu vizītē pārstāv Džavids Osmanovs, Ali Karimovs, kā arī Agdašas pilsētas pašvaldības priekšsēdētājs Galibs Garajevs. Delegācijas ierašanos koordinē Azerbaidžānas pašvaldību nacionālās asociācijas atbildīgais sekretārs Tofiks Hasanovs.
 
Viesi atzina, ka pirmie iespaidi par Latvijas viņiem ir ļoti patīkami: “Te ir labestīgi cilvēki, skaista daba, tīrs gaiss un daudz zaļumu,” uzsvēra Džavids Osmanovs. “Mums prieks, ka starp jaunajiem sadarbības partneriem – Rēzeknes novadu un Agdašas rajonu – ir arī daudz kopīga – līdzīgs iedzīvotāju skaits un platība, kā arī draudzīgie, viesmīlīgie un izpalīdzīgie cilvēki.”
 
Vizītes laikā Azerbaidžānas viesi ne vien parakstīja sadarbības līgumu, bet arī iepazinās ar Rēzeknes novada pašvaldības darbu, kā arī uzņēmējdarbības un tūrisma iespējām Rēzeknes novadā. Delegācija viesojās vairākās pagastu pārvaldēs, Dricānu un Maltas vidusskolā, Lūznavas muižā, ūdenstūrisma attīstības centrā “Bāka” Lubāna ezera piekrastē, tūrisma mītnē “Ezerkrasti”, kā arī Jāņa Kuzminska ģitāru izgatavošanas darbnīcā Kaunatas pagastā.
 
www.46.lv  

Комментарии (0-8/8)
jautājums 12.07.2017 19:40
kas tā par vecmammu sēž pa labi no švarca
12.07.2017 19:58
Kas ir šī celulīta nomocītā sieviete?
Līgums par labām ekskursijām 12.07.2017 22:14
Varēs tagad Monvīds ar Elvīru braukāties uz Azerbaidžānu turp un atpakaļ, un dzert labus vīnus! Žēl, ka netika pateikts, ka šī braukāšanās ir apmaksāta no pašvaldības budžeta!
; 13.07.2017 13:09
DIEMŽEL visiem, gan vecmammam, gan vecteviem Latvijā ir jāstrādā līdz 65.gadiem - tā ,kā jauniešiem būs vel ilgi jācieš mūs darbavietās. Bet kad aiziesim pensijā JŪS ARĪ JAU VECI UN NE VISAI SMUKI.
regnar 14.07.2017 07:58
Tieši tā STRĀDĀT, nevis vilkt līdz pensijai un pēc tam vēl pastrādāt gadus 8-10.Kāpēc novada vadība ceļ nekustāmā īpašuma nodokli katru gadu?To visu redzot jaunatne laiž prom uz Rīgu un ārzemēm.Paskataties kaimiņu novados , tur stāv un krīt par jaunatni, bet te deutātu kandidātos liek postpadomju cilvēkus ar Viļņas augstākās partijas skolas izglītību .Kauns!
Pārdomām 14.07.2017 11:52
Neiet runa par vecumu vai smukumu! Pastāstiet, lūdzu, ko Elvīra kā vietniece ir izdarījusi Rēzeknes novada labā, kādi ir viņas sasniegumi? Šķiet, ka šī amata vienība ir tikai kā dekoracija nekas vairāk, ko iegūs iedzīvotāji no šī sadarbības līguma? Kādam no domes tiks aizbraukt uz sadraudzības pilsētu, tālāk? Kāda programma tiek plānota, lai sasaistīt finansējumu un īstenot projektus? Šīm iecerēm jau jābūt zināmām pirms sadarbības līguma, vai tikai tie būs kārtējie ciemiņi, kuri brauks uzstāties uz novada svētkiem?
es 16.07.2017 17:43
ko tu raudi puika? netiki un sēdi rāms, ja būtu tu tad viss okei?
re 18.07.2017 09:07
Fosīlija kaut kāda sāk aizstāvēties...
Pievienot komentāru
Vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):
  Apliecinu, ka esmu iepazinies un pieņemu komentāru izvietošanas noteikumi


 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"