Otrdiena, 2024. g. 23. aprīlis 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Georgs, Jurģis, Juris/ Терентий, Яков, Александр
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Rēzekne pieveic Valmieru un nostabilizējas otrajā vietā

Svarīgā „Komanda.lv” pirmās līgas mačā sestdien, 27. augustā Rēzeknes FA/BJSS ar 3:2 viesos pieveica sīvāko konkurenti „Valmiera Glass/FK BSS” un palielināja savu atrāvienu otrās vietas pozīcijās līdz četriem punktiem, ziņo portāls sportacentrs.com
Ļoti svarīga ir otrās vietas iegūšana, jo tā dos tiesības piedalīties pārspēlēs par vietu Virslīgā. Šobrīd uz to pretendē vairākas komandas, bet savas pozīcijas sestdien 27. augustā būtiski uzlabojusi „Rēzeknes FA/BJSS”. Aizvadot viesos spēli pret „Valmiera Glass”, rēzeknieši pirmajā puslaikā divreiz izvirzījās vadībā, un divreiz valmierieši atguvās.

Otrajā puslaikā neizšķirts saglabājās līdz 80. minūtei, kad Dmitro Koņkovs tomēr izrāva Rēzeknes FA uzvaru.

Pirmās līgas kopvērtējumā Rēzeknes komandai nu ir četru punktu pārsvars pār tuvāko sekotāju, tiesa, „AFA Olaine/ SK Super Nova” aizvadījusi par divām spēlēm mazāk un atpaliek par septiņiem punktiem.

Nākamā Rēzeknes FA/BJSS notiks 3. septembrī plkst. 16.00 Brocēnu SC stadionā pret JFK Saldus.