46.lv
Ceturdiena, 2024. g. 28. marts 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Ginta, Gunda, Gunta/ Александр, Денис
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Rēzeknes novada Bērnu-jaunatnes sporta skolas komandai 2016. gada Latvijas Jaunatnes futbola čempionātā iegūta 3.vieta U-13 vecuma grupā

No šī gada 2. aprīļa līdz 1. novembrim norisinājās 2016. gada Latvijas Jaunatnes futbola čempionāts. Tas tiek organizēts, lai paaugstinātu Latvijas jaunatnes komandu un spēlētāju meistarību, uzlabotu spēļu kvalitāti un veicinātu jaunu komandu izveidošanu.  Šosezon Latvijas Jaunatnes čempionātā piecās vecuma grupās startēja vairāk nekā 120 komandas, kas pārstāv teju 40 Latvijas futbola klubus un organizācijas. Sacensības norisinās divās grupās – Elites un Attīstības, informē Rēzeknes novada BJSS direktors Aldis Ciukmacis.
Rēzeknes novada BJSS trenera Aleksandra Borodulina trenētā komanda Attīstības grupā, kurā spēlē 2003.dz.g. zēni, Latgales reģionā izcīnīja 2.vietu un tādejādi kvalificējās finālturnīram.

Finālturnīrs norisinājās no 23. līdz 25. septembrim Valmierā, kurā par godalgām cīnījās regulārā čempionāta labākās sešas U-13 komandas no Attīstības grupas.

Tajā pirmo vietu izcīnīja Madonas BJSS komanda, otro vietu- FK Spartaks / Jūrmala, un godalgoto augsto 3.vietu izcīnīja Rēzeknes NBJSS/FK Malta.

Par labāko pussargu turnīrā tika atzīts Rēzeknes novada BJSS komandas spēlētājs Edvards Štekels.

Apveicam treneri Aleksandru Borodulinu un novēlam panākumus arī turpmāk!