Vārda diena: Mirta, Ziedīte/ Данила, Георгий
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Robežsargu spartakiāde turpinās ar peldēšanu un dienesta trīscīņu

Turpinoties Valsts robežsardzes (VRS) 2016.gada spartakiādei iepriekšējā nedēļas nogalē Valsts robežsardzes koledžas (VRK) Sporta mācību centrā VRS teritoriālo pārvalžu, VRS Galvenās pārvaldes un VRK sportisti sacentās peldēšanā un dienesta trīscīņā.

VRS spartakiādes sacensībās peldēšanā komandu vērtējumā godalgoto 1.vietu ieguva VRK komanda, 2.vietu – VRS Daugavpils pārvaldes komanda un 3.vietu – VRS Aviācijas pārvaldes komanda.

Individuālajā vērtējumā sieviešu grupā uzvarēja Nadežda Romanova (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu ieguva Līga Punnenova (VRS Galvenā pārvalde) un 3.vietu – Antra Kalvāne (VRS Rīgas pārvalde).

Individuālajā vērtējumā sieviešu - veterānu grupā (dzimušas 1980.gadā un pirms) čempiones titulu ieguva Līga Punnenova (VRS Galvenā pārvalde), 2.vietu – Antra Kalvāne (VRS Rīgas pārvalde) un 3.vietu – Nataļja Ģerķe (VRS Daugavpils pārvalde).

Individuālajā vērtējumā vīriešu grupā uzvarēja Andris Putnis (VRK), 2.vietu ieguva Jānis Greckis (VRS Ludzas pārvalde) un 3.vietu – Marians Žukovs (VRK).
Individuāli vīriešu - veterānu grupā (dzimuši 1975.gadā un pirms) 1.vietu izcīnīja Juris Stivriņš (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu – Juris Krūmiņš (VRS Ventspils pārvalde) un 3.vietu – Ivans Erastovs (VRS Daugavpils pārvalde).

VRS spartakiādes sacensības dienesta trīscīņā notika trīs disciplīnās: peldēšanā, vieglatlētikas krosā un ātršaušanā ar nemodificētu pistoli, kurās startēja vīrieši un vīrieši veterāni (dzimuši 1975.gadā un pirms).

Komandu vērtējumā godalgoto 1.vietu izcīnīja VRS Daugavpils pārvaldes komanda, 2.vietu –VRS Ludzas pārvaldes komanda un 3.vietu - VRS Aviācijas pārvaldes komanda.
Individuālajā vērtējumā vīriešu grupā uzvarēja Vitālijs Glods (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu ieguva Aleksejs Seļskis (VRS Daugavpils pārvalde) un 3.vietu – Ainārs Mizāns (VRS Daugavpils pārvalde).

Individuāli vīriešu - veterānu grupā 1.vietu izcīnīja Pjotrs Krukovskis (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu – Juris Stivriņš (VRS Daugavpils pārvalde) un 3.vietu - Jānis Moisejenoks (VRS Daugavpils pārvalde).