46.lv
Trešdiena, 2020. g. 21. oktobris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Severīns, Urzula/ Таисия, Трифон, Пелагея
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Vērēmu pagasta kausa izcīņā volejbolā triumfē "BB Makašāni"

Фото: Oskars Krukovskis
Sestdien, 19.decembrī Rēzeknes novada Vērēmu pagasta Adamovas speciālās internātpamatskolas sporta zālē notika Vērēmu pagasta kausa izcīņa volejbolā, informē "BB Makašānu" komandas kapteinis Oskars Krukovskis.
Sacensībām pieteicās negaidīti daudz komandu – 10. Piedalījās "Adamova", "BB Makašāni", "Viļāni", "Rēzekne", "Rogovka", "Feimaņi", "Sakstagals", "Kaunata", "Malta" un "Audriņi". Komandu sastāvs bija jauktais – 4 vīrieši un 2 sievietes.
 
Komandas pēc izlozes tika sadalītas divās apakšgrupās. Savās grupās pirmo vietu izcīnīja "BB Makašāni" un "Viļāni", uzvarot visās spēlēs, savukārt spēlē par 3.vietu piedalījās "Rēzeknes" un "Rogovkas" komandas. Spēles par medaļām bija ļoti spraigas un emocionālas. 3.vietu ieguva "Rēzeknes" komanda, divos setos uzvarot "Rogovku".

Finālspēlē lielākā daļa līdzjutēju un ekspertu par favorītu uzskatīja "Viļānu" komandu. Pēc pirmā seta vadībā bija ciemiņi no Viļāniem, tomēr, parādot raksturu un lielu cīņassparu , nākamos divus setus uzvarēja "BB Makašāni". Apsveicam 1.vietas ieguvējus: Aigaru Kalniņu, Andri Bringuli, Oskaru Krukovski, Edgaru Kauliņu, Raimondu Kauliņu, Ausmu Meinarti, Arnitu Kauliņu un Tatjanu Bažanovu! Godalgotās vietas tika apbalvotas ar kausiem, medaļām un diplomiem. Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Edgars Kauliņš ("BB Makašāni"), savukārt sievietēm Baiba Lutere ("Viļāni"). Liels paldies spēles tiesnešiem Zaigai Ivanovai un Aleksejam Šļapakovam, kā arī Vērēmu pagasta pārvaldes vadītājam Vladimiram Bistrova kungam par finansiālu un morālu atbalstu!
 
lat.46.lv  
Pievienot komentāru
Vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):
  Apliecinu, ka esmu iepazinies un pieņemu komentāru izvietošanas noteikumi


 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"