46.lv
Pirmdiena, 2020. g. 13. jūlijs 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Margarita, Margrieta/ Андрей, Петр, Хома, Сафрон
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Noskaidroti Rēzeknes labākie sportisti: Sporta laureāts 2015 (foto)

Фото: Anna Kuzmina
28.janvārī Rēzeknes Kultūras namā notika tradicionālais pilsētas labāko sportistu godināšanas pasākums “Sporta laureāts 2015” ar Rēzeknes pilsētas sportistu un sporta dzīves aktīvistu apbalvošanu par sasniegumiem sportā un ieguldījumu sporta attīstībā Rēzeknes pilsētā 2015.gadā.
Rēzeknes pilsētas domes Goda raksts ar 50 eiro naudas balvu pasniegts vieglatlētei Mārītei Kozlovskai par izciliem panākumiem sportā un Rēzeknes pilsētas tēla popularizēšanu. Svinīgajā pasākumā tika sveikti arī Olimpiskā centra “Rēzekne” logo ideju konkursa laureāti
.
Nominācijas:
 
  • „Sporta laureāts – 2015” – Gunta Latiševa-Čudare (vieglatlētika), Žanis Peiners (basketbols)
  • „Jaunatnes sporta laureāts – 2015” – Maksims Peļņa (peldēšana), Dmitrijs Goršanovs (motosports)
  • „Sporta veterāns – 2015” – Mārīte Kozlovska (vieglatlētika), Henrihs Tautkus (grieķu-romiešu cīņa)
  • „Sporta treneris – 2015” – Sergejs Kudrjavcevs (peldēšana)
  • „Sporta skolotājs – 2015” – Lolita Malinovska (Rēzeknes sākumskola; projekta “Sporto visa klase” sporta skolotāja)
  • ”Gada sporta notikums“ – Rēzeknes pusmaratons – SK “Magnen”
  • “Labākā sporta spēļu komanda 2015”:
  • Basketbola komanda „Ezerzeme”/ BJSS (2003.g.dz.), treneris Aleksejs Grehovs, komandas dalībnieki: Kristaps Arbidāns, Raitis Madžuls, Rihards Teirumnieks, Renārs Saukāns, Rolands Barkāns , Dāvis Ralfs Stivriņš, Gatis Dembovskis, Rūdolfs Poišs, Marts Dreļs, Deinis Savickis, Kārlis Kristiāns Dundurs, Marks Zeiļuks, Kirils Kakaulins;
  • Florbola komanda „Rēzekne”, treneris Vjačeslavs Kirilovs, komandas dalībnieki – Marks Višņakovs, Maksims Terehovs, Artūrs Kravčenko, Aleksandrs Kotovs, Valdis Jukna, Sergejs Aleksandrovs, Mihails Ivenkovs, Antons Baronskis, Edgars Pedāns, Mārtiņš Zaikovskis, Dmitrijs Baikovs, Igors Kalnačs;
  • Rēzeknes BJSS/ Progress meiteņu futbola komanda, treneris Anatolijs Izmailovs, trenera asistents Vjačeslavs Golubevs, komandas dalībnieces – Alīna Šļahitņuka (U-19 izlases kandidāte), Inga Čuhnova, Valentīna Batņa (U-19 izlases kandidāte), Diāna Novikova, Sindija Strankale (U-19 izlases kandidāte), Karina Balalaika, Laura Sondore (U-17 izlases kandidāte), Diāna Auziņa, Alīna Vasjkova (U-17 izlases kandidāte), Elīna Gavare, Anastasija Fjodorova (U-17 izlases kandidāte), Olga Kolesnikova, Jūlija Romanovska, Līga Skutāne, Diāna Guseva, Elīna Spridzāne, Viktorija Belova.
Individuāli apbalvotie par sasniegumiem 2015.gadā:
 
  • „Par sasniegumiem kikboksā” – Aira Pauniņa, Signe Pauniņa, Anastasija Počkajeva, Dairis Adejanovs, Ričards Dukulis, Ervīns Malahovskis, Artūrs Reiguļs, Kristers Zelčs, Vladislavs Bikovs, Artūrs Uškāns, Artjoms Rastopčins, Romāns Glušņovs, Maksims Korotkovs, Andris Orskis, Jānis Fedotovs, Genādijs Romanovs;
  • „Par sasniegumiem džiu-džitsu” – Edgars Samoilovs;
  • „Par sasniegumiem kendo” – Iļja Denisovs, Maksims Hatilovs, Jevgeņijs Kalinins;
  • „Par sasniegumiem spēka trīscīņā” – Anastasija Matvejeva, Anatolijs Pikša;
  • „Par sasniegumiem motokrosā” – Anastasija Ušakova, Ēriks Caunišs;
  • „Par sasniegumiem grieķu-romiešu cīņā” – Aleksandrs Višņakovs, Mihails Bogdanovs, Vladislavs Ļebedevs, Vladislavs Žukovs, Vjačeslavs Pavlovs, Leonīds Morozovs, Aleksandrs Kolosovs, Artis Mežors, Iļja Rešetņikovs, Artjoms Seļužickis, Nikita Bogdanovs;
  • „Par sasniegumiem tenisā” - Ņikita Kupičs, Ņikita Lepmets;
  • „Par sasniegumiem vieglatlētikā” – Aiga Grabuste, Rolands Jierķis, Zigmārs-Jāzeps Kļaviņš, Renārs Stepiņš, Mārīte Svikle, Agnese Gailuma;
  • “Par sasniegumiem peldēšanā” – Pāvels Kudrjavcevs, Dainis Kudrjavcevs, Oļegs Mihailovs, Aleksandrs Greiškāns, Romāns Vorobjovs, Ruslans Golubs, Deniss Lazdiņš;
  • „Par sasniegumiem pauerliftingā” – Vladislavs Groms, Iļja Ivanovs, Jevgeņijs Makarovs, Antons Putnis, Andris Tenčs, Jevgeņijs Vančenko, Ernests Višķers, Aleksandrs Nikitins;
  • „Par sasniegumiem karatē” – Oskars Loguncovs, Elīna Viļčinska, Olesja Samuilova, Kristīne Trimalnieka, Kristīne Kuzņecova, Andrejs Ivenkovs;
  • „Par sasniegumiem galda tenisā” – Deniss Vasiļjevs, Haralds Fjodorovs;
  • „Par sasniegumiem u-šu” – Ilvija Juškeviča, Eduards Guļbinovs, Vjačeslavs Bogdanovs, Vladislavs Novikovs, Valentīns Peļņa, Anastasija Čudare;
  • „Par sasniegumiem mākslas vingrošanā” – Valeriana Golovinska, Līvija Gaidule, Nellija Pušņakova, Irina Semjonova, Sofija Maslobojeva;
  • „Par sasniegumiem sporta dejās” – Dins Pujats un Santa Vlasa, Ardis Pujats un Valērija Legajeva, Aleksejs Tretjaks un Megija Kūkoja, Jānis Cīrulis un Everita Lempa, Vadims Cvetkovs un Sintija Kozlova, Rendijs Stikuts un Daniella Čiževska, Alens Vindačs un Sanita Misiņa, Dins Mironovs un Veronika Siņicina, Andrejs Kozlovs un Emma Sitkova, Artūrs Litvinovs un Alīna Munda, Egils Runčs un Elīna Viļčinska, Danila Maļinovskis un Daniela Dembovska;
  • „Par sasniegumiem futbolā” – Diāna Smirnova, Gustavs Timofejevs, Adrians Ivdris-Arbidāns, Lūkass Mackevičs, Artjoms Šaboha, Deniss Solovjovs, Vladislavs Turlajs, Pēteris Ivenkovs, Edgars Ježkovs, Artis Brīvers;
  • „Par saniegumiem basketbolā” – Toms Upe, Valdis Seņkāns, Sandis Zutis, Ainis Rundāns, Elmārs Ritenis, Juris Fedotovs, Elvis Zeiļuks, Retvards Rusins, Elgars Reidzāns, Reinis Strankaļs, Aivis Mūrnieks, Erlends Juškāns;
  • „Par izturību garo distanču skriešanā un skriešanas popularizēšanu” – Natālija Bernāne, Sandra Dervinika, Iveta Gaile, Elmārs Gailis, Sergejs Kuzmins, Lauris Madžuls, Ivars Noviks, Guntis Rasims, Māra Kļaviņa, Andrejs Kirejevs.
Individuāli apbalvotie par sasniegumiem sporta veterānu kustībā 2015.gadā:
 
  • „Par sasniegumiem vieglatlētikā sporta veterānu kustībā” – Valentīna Balševica, Aleksandrs Lisovs, Ilmārs Madžulis, Valentīna Svilāne-Dūda, Edīte Korkliša, Gunita Ozoliņa, Vita Seņkāne;
  • „Par sasniegumiem vieglatlētikā un svaru stieņa spiešanā guļus sporta veterānu kustībā” – Aigars Skrebeļs;
  • „Par sasniegumiem svaru stieņa spiešanā guļus sporta veterānu kustībā” – Valērijs Ļegajevs, Igors Novolockis-Orlovs, Sergejs Vinogradovs, Vladimirs Bogdanovs, Jānis Kuprinskis;
  • „Par sasniegumiem peldēšanā sporta veterānu kustībā” – Svetlana Greiškāne, Ļubova Otraškeviča, Andrejs Hodjuks, Aleksejs Mihailovs, Jevgeņijs Rusinovs, Iļja Koleņikovs;
  • „Par sasniegumiem novusā sporta veterānu kustībā” – Aleksejs Kručāns, Henrihs Janovskis;
  • „Par sasniegumiem motokrosā sporta veterānu kustībā” – Rolands Duncāns;
  • „Par sasniegumiem šahā sporta veterānu kustībā” – Valērijs Žuravļovs;
  • „Par sasniegumiem futbolā sporta veterānu kustībā” – Ilmārs Logins, Vilnis Kučāns, Aļģis Tautkus, Genādijs Obžins, Aivars Pozņaks, Igors Timofejevs, Vladislavs Ļeonovs, Vitālijs Meļņiks, Aleksejs Šļapakovs, Valērijs Bogdans, Raitis Millers.
  • Par ieguldījumu bērnu un jauniešu audzināšanā un sporta attīstībā un popularizēšanā Rēzeknes pilsētā 2015.gadā Rēzeknes pilsētas treneri:
  • basketbolā – Edīte Korkliša, Aleksejs Grehovs, Jānis Opencāns;
  • džudo – Oļegs Aņisimovs;
  • florbolā – Vjačeslavs Kirilovs;
  • futbolā – Žanis Ārmanis, Anatolijs Izmailovs, Aleksandrs Jarockis, Juris Kaņepe, Ēriks Seleckis, Romāns Ščavinskis, Andris Studāns, Guntars Silagailis, Artūrs Silagailis, Vjačeslavs Golubevs, Vitālijs Voskāns, Ervīns Krainis;
  • galda tenisā – Bruno Losāns;
  • grieķu-romiešu cīņā – Levnards Čačs, Jurijs Čačs, Vladislavs Žukovs;
  • karatē – Aleksandra Viļčinska;
  • kendo – Oļegs Pavlovs, Edgars Samoilovs;
  • kikboksā – Nikolajs Pušņakovs, Aira Pauniņa;
  • motokrosā – Voldemārs Ancvers, Aigars Virza;
  • peldēšanā – Diāna Gosteva, Sergejs Kudrjavcevs, Alla Toločko;
  • spēka trīscīņā – Sergejs Ciguļevs, Andrejs Bogdanovs, Viktors Jankevičs;
  • sporta dejās – Ilona Kalniņa, Kristaps Kalniņš, Oksana Šalajeva-Kraine;
  • šahā – Aleksandrs Vasiļkovs;
  • tenisā – Sergejs Vasiļjevs;
  • vieglatlētikā – Ignats Cipruss, Pēteris Stripkāns;
  • mākslas vingrošanā – Irina Tarasova, Irina Golovinska;
  • u-šu – Laimonis Tarasovs;
  • volejbolā – Arnis Žogots, Ilmārs Madžulis;
  • vispārējā fiziskā sagatavošanā – Andra Andžāne;
  • air-jogā – Aļona Pavlova;
  • tae-bo – Sintija Tropa.
Sakarā ar nozīmīgām dzīves jubilejām un ieguldījumu sporta attīstībā un popularizēšanā Rēzeknes pilsētā, ar piemiņas dekoru apbalvotie Rēzeknes pilsētas sportisti un treneri:
Edgars Kļaviņš, Ēriks Seleckis, Sergejs Vinogradovs, Agris Aģis, Andrejs Pikurs 50 gadu jubilejā;
  • Jurijs Jemeļjanovs 60 gadu jubilejā;
  • Anatolijs Aleksandrovs 70 gadu jubilejā;
  • Valērijs Belkins 75 gadu jubilejā;
  • Timofejs Putilo 85 gadu jubilejā.
  • Nominācija “Par ieguldījumu sporta deju attīstībā Rēzeknē SDK “Rēzekne” 25 gadu jubilejā” – Anatolijs Šalajevs 
Ar pateicības rakstiem apbalvoti organizācijas un fiziskas personas, kuras sniegušas lielu atbalstu sporta attīstīšanā Rēzeknes pilsētā 2015.gadā: SIA “ALBA-Ltd”, SIA “RALL”, SIA “Print Master”, SIA “Solidas R”, SIA „Ausmeņa kebabs”, SIA „Poligrāfserviss”, SIA “Baibiņa”, SIA “MI-IDI” un Vladimirs Šelests.
 
 
 

Tradicionālajā pasākumā sveikti labākie sportisti, kā arī paziņots Olimpiskā centra "Rēzekne" logo ideju konkursa uzvarētājs.Foto: Anna Kuzmina

Posted by Rēzekne on Friday, 29 January 2016
lat.46.lv  
 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"