Piektdiena, 2024. g. 29. marts 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Agija, Aldonis/ Трохим, Иван
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Rēzeknietei otrā vieta Mārupes Tenisa skolas balvas izcīņā

Sestdien, 6.martā Mārupē norisinājās Mārupes tenisa skolas balvas izcīņas sacensības tenisā U-8 vecuma grupas meitenēm.
Sacensībās veiksmīgi startēja Rēzeknes BJSS tenisa nodaļas trenera Sergeja Vasiļjeva audzēkne Vladislava Leščinska. Sākumā dalībnieces tika sadalītas četrās apakšgrupās, kurās izspēlēja apļa turnīru, pēc tam finālspēlēs noskaidroja uzvarētājas.

Savā grupā Vladislava visās trīs spēlēs izcīnīja uzvaras (spēļu rezultāti - 11:5; 11:6; 11:5) un pirmo vietu grupā. Pēc tam visu četru apakšgrupu uzvarētājas savā starpā izspēlēja apļa turnīru, lai noskaidrotu turnīra uzvarētāju. V.Leščinska divās spēlēs uzvarēja (11:7; 11:2), bet vienā spēlē piekāpās ar rezultātu 7:11, līdz ar to Vladislavai augstā otrā vieta Mārupes Tenisa skolas balvas izcīņā.

Bet nedēļu pirms tam Ņikita Kupičs piedalījās Latvijas Tenisa savienības Kausa izcīņas otrā posma sacensībās Ādažos. Pirmajā kārtā Ņikita savu pretinieku uzvarēja trīs setos – 2:6 6-3 6-4, bet ceturtdaļfinālā ar 0:6 1:6 piekāpās savam pretiniekam, līdz ar to Ņikitam dalītā 5.-8.vieta. Pirmā posma sacensībās janvārim Ņikita dalīja 9.-16.vietu.