46.lv
Piektdiena, 2020. g. 29. maijs 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Maksis, Raivis, Raivo/ Охрим, Касьян, Модест, Александр
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Aicina piedalīties tradicionālajā skrējienā "Ieelpo Rēzekni"

Фото: rezekne.lv
Tradicionāli jau piekto gadu pēc kārtas 18.novembrī rēzeknieši, novada iedzīvotāji un viesi aicināti piedalīties Latvijas dzimšanas dienai veltītajā Tautas skrējienā "Ieelpo Rēzekni!", vēsta pašvaldībā.
Tautas skrējiens "Ieelpo Rēzekni!" ik gadu 18.novembrī pulcē kopā dažādas paaudzes un nu jau gandrīz pustūkstoti dalībnieku: 2011.gadā skrējienā piedalījās 250, 2012.gadā – vairāk kā 330, 2014.gadā – 446, pagājušajā gadā – 436 dalībnieki.
 
Piedalīties aiicna gan individuālos dalībniekus, gan komandas. Tautas skrējiena distance paliek nemainīga – no Festivāla parka pa Atbrīvošanas aleju līdz Lubānas ielas krustojumam un atpakaļ, distances garums ir apmēram 3 km. Ņemot vērā dalībnieku skaita pieaugumu, šogad būs divi starta laiki – plkst.14.00 starts ar laika kontroli, plkst.14.20 starts bez laika kontroles.
 
Individuālie dalībnieki un komandas (vienā komandā vismaz 5 dalībnieki) ar laika kontroli aicināti pieteikties skrējienam līdz 13.novembrim pa e-pastu:sports@rezekne.lv vai personīgi Rēzeknes Sporta pārvaldē (18.novembra ielā 39, 2.stāvā, 3. kab.), aizpildot pieteikuma anketu (pielikumā vaihttp://failiem.lv/u/voysyuo).
 
Iepriekš pieteikties aicina arī dalībniekus, kuri piedalīsies skrējienā bez laika kontroles, bet skrējēji bez laika kontroles varēs reģistrēties arī 18.novembrī no plkst.13.00 Rēzeknes kultūras namā (Brāļu Skrindu ielā 3).
 
Komandas aicina veidot interesantu vizuālo tēlu un pārsteigt skatītājus un žūriju, atraktīvākās komandas apbalvosim 6 nominācijās. Gan individuālie, gan komandu 1.- 6.vietas uzvarētāji ar laika kontroli katrā vecuma grupā saņems kausus un diplomus, bet ikviens dalībnieks – piemiņas velti par piedalīšanos skrējienā.
 
Festivāla parkā pirms un pēc skrējiena dalībnieki varēs sasildīties muzikāli sportiskos ritmos.
 
Skrējiena "Ieelpo Rēzekni!" idejas autori ir Rēzeknes pilsētas Jauniešu dome, to organizē Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvalde sadarbībā ar Jauniešu domi, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centru "Zeimuļs" un pašvaldības aģentūru "Rēzeknes Kultūras un Tūrisma centrs".
 
Papildinformācija: Sporta pārvaldes vadītāja vietniece Valentīna Svilāne-Dūda, tālr.26453063.
 
lat.46.lv  
 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"