46.lv
Sestdiena, 2020. g. 30. maijs 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Lolita, Vitolds/ Ефросинья, Степан, Евдокия
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

II Latgales jauno amatieru čempionātā ātrajā šahā labi startē Rēzeknes novada jaunie sportisti

Фото: Anatolijs Jasinskis
Sestdien, 24.oktobrī, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” notika “II Latgales jauno amatieru čempionāts ātrajā šahā”, kurā piedalījās 47 skolēni no Rēzeknes, Jēkabpils, Balvu novada un Rēzeknes novada. Šahisti tika sadalīti trijās grupās. Mūsu šahisti startēja divās no tām, informē Rēzeknes novada BJSS šaha treneris Anatolijs Jasinskis.
U-10 turnīrā 18 spēlētāju vidū galveno balvu ar 6 punktiem septiņās spēlēs izcīnīja Jekaterina Smirnova (Rēzeknes BJSS), 5,5 punkti un „sudrabs” Martinam Beļavskim (Rēzeknes BJSS), 5 punkti un 3.vieta Igoram Ivanovam (Rēzeknes novada BJSS) no Maltas.
 
U-15 turnīrā 22 spēlētāju vidū galveno balvu ar 7 punktiem septiņās spēlēs izcīnīja Jānis Vilnrags, 5 punkti un „sudrabs” Liānai Stulpiņai, 5 punkti un 3.vieta Edgaram Klimovičam (visi no Jēkabpilis sporta skolas). Mūsu jaunie šahisti no Maltas Edvards Štekels un Laura Antāne (abi – Rēzeknes novada BJSS) līdz pat pēdējai kārtai bija godalgoto pretendentu vidū, sīvā konkurencē izcīnīja 4 punktus un ieņēma 8.-9. vietu. Arī tas ir ļoti labs panākums.
 
Visi godalgoto vietu ieguvēji tika apbalvoti ar ARPC “Zeimuļs” diplomiem,  medaļām un pārsteiguma balvām.
 
Nākamie karaliskās spēles cienītāji tiek gaidīti šī gada 7. novembrī uz Rēzeknes novada 2015. gada atklāto čempionātu, kurš tiks organizēts Maltā.
 
Īpašs paldies Maltas pagasta pārvaldei par iespēju izmantot pagasta autobusu braukšanai uz turnīru!
 
lat.46.lv  
 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"