46.lv
Ceturdiena, 2024. g. 28. marts 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Ginta, Gunda, Gunta/ Александр, Денис
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Notika Valsts robežsardzes koledžas atklātās sacensības telpu futbolā sievietēm (foto)

Šī gada 30.oktobrī Valsts robežsardzes koledžas (VRK) Sporta mācību centrā notika VRK atklātās sacensības telpu futbolā sievietēm. Sacensībās piedalījās piecas komandas, kas vienas dienas ietvaros aizvadīja sacensības pēc apļa izspēles principa, informē Atis Litaunieks, VRK Militārās un fiziskās sagatavošanas priekšmetu katedras asistents.

Par uzvarētājiem kļuva Rēzeknes BJSS/SK Progress komanda, kas uzvarēja visās četrās spēlēs, 2.vietā ierindojās Valsts policijas komanda, bet 3.vietu ieguva mājinieki Valsts robežsardzes komanda.

Šis turnīrs tika rīkots ar mērķi, lai sekmīgi sagatavotu Valsts robežsardzes sieviešu futbola izlases komandu dalībai Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta sacensībām sieviešu futbolā, kas notiks šī gada 13.novembrī VRK Sporta mācību centrā.