46.lv
Sestdiena, 2020. g. 30. maijs 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Lolita, Vitolds/ Ефросинья, Степан, Евдокия
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Velokross Ančupānos

Фото: rezeknesnovads.lv
Vasaras saulgriežu priekšvakarā, 21.jūnijā, Ančupānu mežā pulcējās velosporta entuziasti, lai pārbaudītu savus spēkus Rēzeknes novada rīkotajās sacensībās „Gruzis acī 2015”, informē Sacensību organizators Edgars Kļaviņš. 
Dalībniekiem bija jāveic sarežģīta 4,6 km gara, ar šķēršļiem bagāta trase. Pieredzes bagātākie sportisti varēja izvēlēties savai vecuma grupai atbilstošu apļu skaitu, bet iesācējiem bija jāstājas ar profesionāļiem vienā starta līnijā un jāveic vienu apli bez laika kontroles. Ar gandarījumu finišā tika sagaidīti visi – saņemot medaļu no sacensību organizatoriem. Savukārt uzvarētāji tika apbalvoti ar speciāli gatavotām medaļām, diplomiem un balvām no sacensību atbalstītājiem.
 
Lai arī mazajiem velocensoņiem būtu interese par šo sporta veidu, bija izveidota speciāla distance 800m garumā. Tajā varēja piedalīties jebkurš bērns līdz 10 gadu vecumam. Finišā katrs pretī saņēma piemiņas medaļu un dāvanu.
 
Sacensību organizatori bija sarūpējuši dzeramo ūdeni, pārtiku, kā arī iespēju iznomāt nepieciešamo veloekipējumu, pateicoties nesen realizētajam LEADER projektam.
 
Attīstot velosportu novadā,sacensību organizatori – SK MAGNEN — plāno pulcināt velomīļus kārtējām sacensībām rudenī.
 
lat.46.lv  
 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"