Piektdiena, 2024. g. 26. aprīlis 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Alīna, Rūsiņš, Sandris/ Дмитрий, Артем
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

IeM atklātā čempionāta sacensības vasaras biatlonā 1. vietu izcīna VRS komanda

Š.g. 4.septembrī Valsts robežsardzes koledžas (VRK) Lauku mācību centrā „Janapole” norisinājās Valsts robežsardzes (VRS) spartakiādes un Iekšlietu ministrijas (IeM) atklātā čempionāta sacensības vasaras biatlonā.
VRS spartakiādes sacensībās vasaras biatlonā startēja VRS teritoriālo pārvalžu un VRK komandas. Komandu vērtējumā godalgoto 1.vietu izcīnīja VRS Daugavpils pārvaldes komanda, 2.vietā ierindojās VRS Ludzas pārvaldes komanda, 3.vietā - VRK komanda.

Individuālajā vērtējumā vīriešu grupā čempiona titulu ieguva Aleksejs Seļskis (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu - Pāvels Goranskis (VRS Rīgas pārvalde), 3.vietu - Jurijs Halimons (VRS Daugavpils pārvalde).
Individuāli vīriešu - veterānu grupā (dzimuši 1974.gadā un vēlāk) 1.vietu izcīnīja Sandris Balinskis (VRS Ventspils pārvalde), 2.vietu - Pjotrs Krukovskis (VRS Daugavpils pārvalde), 3.vietu - Jānis Moisejenoks (VRS Daugavpils pārvalde).

Individuālajā vērtējumā sieviešu grupā uzvarēja Santa Prole (VRS Viļakas pārvalde), 2.vietu ieguva Olga Pavārniece (VRK), 3.vietu - Kristīne Solnerčika (VRS Ventspils pārvalde).

Individuāli sieviešu - veterānu grupā (dzimušas 1979.gadā un vēlāk) 1.vietu izcīnīja Velga Lāce (VRK), 2.vietu - Zane Brokāne (VRS Ventspils pārvalde), 3.vietu - Tatjana Nazarova (VRS Ludzas pārvalde).

IeM atklātā čempionāta sacensības vasaras biatlonā komandu vērtējumā godalgoto 1.vietu izcīnīja VRS komanda, 2.vietā ierindojās Valsts policijas komanda, 3.vietā - VRK komanda.

Individuālajā vērtējumā vīriešu grupā uzvarēja Aleksejs Seļskis (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu ieguva Anatolijs Macuks (Valsts policija), 3.vietu - Pāvels Goranskis (VRS Rīgas pārvalde).

Individuāli vīriešu - veterānu grupā (dzimuši 1974.gadā un vēlāk) 1.vietu izcīnīja Sandris Balinskis (VRS Ventspils pārvalde), 2.vietu - Jānis Mesters (Valsts policija), 3.vietu - Aleksandrs Lisovs (sporta biedrības „Dinamo”).

Individuālajā vērtējumā sieviešu grupā uzvarēja Santa Prole (VRS Viļakas pārvalde), 2.vietu ieguva Olga Pavārniece (VRK), 3.vietu - Mārīte Babāne (Valsts policija).

Individuāli sieviešu - veterānu grupā (dzimušas 1979.gadā un vēlāk) 1.vietu izcīnīja Andra Novicka (Valsts policija), 2.vietu - Velga Lāce (VRK), 3.vietu - Zane Brokāne (VRS Ventspils pārvalde).