46.lv
Piektdiena, 2024. g. 19. aprīlis 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Fanija, Vēsma/ Евтихий, Платонида, Ярема
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Jaungada turnīra telpu futbolā par uzvarētajām kļuva apvienotās komandas „Progress” Rēzeknes novada BJSS meitenes

Divas dienas, 2.-3.janvārī, Valsts robežsardzes koledžas Sporeta mācību centrā valdīja sieviešu futbols – norisinājās Jaungada telpu futbola turnīrs meitenēm.
Turnīrā piedalījās piecas komandas no Rēzeknes pilsētas un novada un viešņas no Lietuvas pilsētas Ukmerges. Sākumā tika izspēlēts apļa turnīrs – katra komanda izspēlēja pa vienai spēlei ar katru, pēc tam finālspēlēs noskaidroja uzvarētājus.

Spēle par 1.vietu: „Progress”/ Rēzeknes novada BJSS – Ukmerge 1 – 1:0
Līdz ar to par Jaungada turnīra telpu futbolā uzvarētajām kļuva apvienotās komandas „Progress”/ Rēzeknes novada BJSS meitenes, atstājot aiz sevis lietuvietes, Rēzeknes BJSS un komandas „Optimists” futbolistes.
Par turnīra labākajām spēlētājām tika atzītas SindijaStrankale (Rēzeknes BJSS), Anastasija Fjodorova un Laura Sondore („Progress”/ Rēzeknes NBJSS), Kristīne Kudrjavceva („Optimists”), Emīlija Kaselite un Vika.

Sestdien, 10.janvārī Rēzeknes BJSS vieglatlētikas nodaļas audzēkņi piedalījās Jēkabpils atklātajās ziemas sacensībās vieglatlētikā „Daugava 2015”. Ar labāko rezultātu60m skrējienā finišēja Gunta Latiševa-Čudare (7,74 sek.), bet finālskrējienā Gunta nestartēja. Otro vietu 3000m skrējienā izcīnīja Rolands Jierķis (9:29,99), bet piekto vietu 600m skrējienā sievietēm izcīnīja Kitija Seņkāne (1:48,11).