46.lv
Ceturdiena, 2024. g. 25. aprīlis 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Bārbala, Līksma/ Зиновий, Давид, Иван
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Rēzeknes florbola komanda turpina uzvaras gājienu Baltkrievijas atklātajā čempionātā

Rēzeknes florbola komanda turpina uzvaras gājienu Baltkrievijas 2014./2015.gada atklātajā čempionātā florbolā.
14.-15.martā Minskā trenera Vjačeslava Kirilova vadībā izcīnīja uzvarās pār komandu „Dinamit” abās ceturtdaļfināla spēlēs ar rezultātiem 5:1 un 10:2.

Finālspēlēs 4.-5.aprīlī Minskā Rēzeknes komandas pretinieki būs komanda „Stella” vai „Legion”, kurām pusfināla spēlēs pagaidām pa vienai uzvarai 1:1.

Turpinās Latvijas 22.čempionāta florbolā 2.līgas komandām play-off spēles. Rēzeknes BJSS komanda trenera Vjačeslava Kirilova 28.martā ceturtdaļfināla atbildes spēlē uzņēma Talsu NSS komandu un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 7:5 (1:1; 2:2; 4:2).

Rezultatīvākie rēzeknieši:

Marks Višņakovs - 4 (4 gūti vārti + 0 rezultatīvas piespēles), Maksims Terehovs – 2 (1 + 1), Mārtiņš Zaikovskis – 1 (1 + 0), A), Jurijs Ivenkovs – 1 (1 + 0), Antons Baronskis – 1 (0 + 1), Arturs Kravčenko – 1 (0 + 1), Mihails Ivenkovs – 1 (0 + 1).
Pārējo 2.līgas ceturtdaļfināla spēļu rezultāti:
FK Valka – FK Jūrmala - 5:4 ET FK Roja-Rauda Print - Koknese – 5:7
RTU Rockets - Rubene-2 – 4:3

Pusfināla spēlēm kvalificējās Rēzeknes BJSS, FK Valka, Koknese un RTU/ Rockets. Pusfinālā Rēzeknes BJSS pretinieki būs FK Valka un pirmā spēle notiks 11.aprīlī Valkā.