46.lv
Pirmdiena, 2019. g. 16. septembris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Asja, Asnate, Dāgs, Dārgs/ Василиса, Петр, Юхим
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Aizvadītas pirmās spēles “Rēzeknes pilsētas atklātajā čempionātā basketbolā 2015″ izcīņā

Фото: regionos.lv
Ceturtdien, 2.aprīlī startēja Rēzeknes pilsētas 2015.gada atklātais čempionāts basketbolā vīriešu un sieviešu komandām.  
 
 
Sacensības piedalās deviņas kungu komandas – Ezerzeme/ CRAFT Bearings, Broļi Latgaļi/ Mobilkom, Brīžgoni/ LSK, Audriņi, Ezerzeme/ BJSS’96, Ezerzeme/ BJSS ‘98/ Microlines, Viļāni un Viļāni/ Ezerzeme’99, kuras sākumā izspēlēs  viena apļa turnīru katra ar katru, pēc tam finālspēlēs noskaidro uzvarētājkomandas. Dāmām ir trīs komandas – Rēzekne, „Moseņis” un Kalupe, kuras izspēlēs divu apļu turnīru, katra ar katru izspēlējot pa divām spēlēm.

Pirmo spēļu rezultāti kungiem:
 
Viļāni/ Ezezeme’99 - Ezerzeme/ BJSS’96 - 83 : 38
M.Malinovskis 29, J.Meļņiks 25, J.Mačulis 9 - G.Omuls 13, E.Juškāns9
 
Brīžgoni/ LSK –Broļi Latgaļi/ Mobilkom – 75 : 83
R.Repelis 23, M.Silickis 18, M.Vaičulis 14, V.Višņakovs 14 - K.Pozņakovs 28, M.Peiners 23, A.Omuls 18
 
Audriņi – Viļāni – 52 : 83
S.Kuzmins 19, A.Pavlāns 10, J.Pavkšto 7, S.Mališevs 6 – A.Malta 35, S.Justs 14, K.Strūbergs 8
 
Ezerzeme/ CRAFT Bearings – Ezerzeme/ BJSS’98/ Microlines - 94 : 63
A.Grehovs 22, R.Bulduris 21, A.Šķesters 21, N.Mazurs 15 –V.Seņkāns 17, A.Rundāns 15, T.Upe 13, S.Zutis 9
 
Ezerzeme/ CRAFT Bearings – Broļi Latgaļi/ Mobilkom - 88 : 71
A.Grehovs 25, R.Bulduris 20, A.Šķesters 19, N.Mazurs 14 – K.Pozņakovs 24, M.Peiners 19,E.Unzuls 11
 
Ezerzeme/ BJSS’98/ Microlines – Barkava - 87 : 43
T.Upe 20, A.Rundāns 20,S.Zutis 16, V.Seņkāns 12 – G.Ikaunieks 14, I.Trops 13
 
Viļāni –Ezerzeme/ BJSS’96 - 86 : 77
A.Malta 35, A.Upenieks 16, G.Sērmais 13, K.Strūbergs12 - G.Omuls 23, S.Savickis 17, T.Pizičs 14, E.Reidzāns 10
 
Broļi Latgaļi/ Mobilkom – Viļāni/ Ezezeme’99 - 87 : 52
A.Krištupāns 21, K.Pozņakovs 20, A.Omuls 13, E.Unzuls 13 - M.Malinovskis14, J.Meļņiks 14, E.Zeiļuks 10
 
Brīžgoni/ LSK –Audriņi – 91 : 77
R.Repelis 28, M.Silickis 24, K.Dzenis 15, M.Vaičulis 12 –A.Ļebedevs 42, S.Mališevs 10, S.Kuzmins 7
 
Pirmo spēļu rezultāti dāmām:
 
Kalupe – Rēzekne - 77 : 49
S.Baltace27, A.Trubiņa 14, D.Potaša 13 – I.Kaša 18, K.Urtāne 17, I.Purmale 6, R.Ančupāne 6

Moseņis - Kalupe – 49 : 57
K.Rimša 23, I.Rubule 11, S.Adijāne 7 - S.Baltace 26, A.Trubiņa 16, K.Kurcenbauma 7
 
 
lat.46.lv  
 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"