46.lv
Piektdiena, 2020. g. 10. aprīlis 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Anita, Anitra, Zīle/ Илларион, Степан
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Valsts robežsardzei 2.vieta Iekšlietu ministrijas sporta spēlēs (foto)

Фото: VRK-Artis Vītols
Š.g. 5.-6.jūnijā Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā norisinājās Iekšlietu ministrijas 2015.gada sporta sezonas noslēguma sacensības, kuru mērķis ir veicināt nodarbināto vispārējo un profesionālo fizisko sagatavotību, popularizēt sportu un veselīgu dzīvesveidu, kā arī sekmēt nodarbināto savstarpējās komunikācijas veicināšanu un sadarbības stiprināšanu.
Sacensībās piedalījās 34 Iekšlietu ministrijas padotībā esošo iestāžu komandas, t.sk. Valsts robežsardzes, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts policijas, Valsts policijas koledžas, Drošības policijas, Nodrošinājuma valsts aģentūras, apvienotā Iekšlietu ministrijas un Informācijas centra, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Rīgas pašvaldības policijas un Reģionālās pašvaldības policijas komandas u.c.

Ņemot vērā pagājušā gada sporta sezonas noslēguma sacensību rezultātus komandas tika sadalītās četras grupās un divu dienu garumā savstarpēji sacentās dažādas disciplīnās: minifutbolā, volejbolā, virves vilkšanā, strītbolā un kompleksajā stafetē, kā rezultātā tika noskaidrotas spēcīgākās komandas.
 
Valsts robežsardzes izlases sastāvā startēja Valsts robežsardzes teritoriālo pārvalžu un Valsts robežsardzes koledžas sportisti, kuri izcīnīja 1.vietu minifutbolā, 2.vietu kompleksajā stafetē un 3.vietu volejbolā.
 
Sporta spēļu kopvērtējumā labākā bija Rīgas pašvaldības policijas komanda, 2. – Valsts robežsardzes komanda, 3. – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona komanda.
 
 
lat.46.lv  
Foto
 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"