46.lv
Piektdiena, 2020. g. 29. maijs 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Maksis, Raivis, Raivo/ Охрим, Касьян, Модест, Александр
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Biatlonists Rastorgujevs līdz pusceļam konkurē ar līderiem un finišē sestais

Фото: EPA/LETA
Latvijas biatlona līderis Andrejs Rastorgujevs svētdien Oberhofā, Vācijā, sasniedza 6.vietu Pasaules kausa posmā 15 kilometru distancē ar kopīgu startu, liecina organizatoru informācija. Līdz trešajai šautuvei Rastorgujevs bija pirmajā desmitniekā tuvu līderiem, tomēr turpinājumā četri soda apļi viņu atvirzīja nedaudz tālākās pozīcijās, kuras līdz finišam ar ātru soli trasē izdevās uzlabot.
Tāpat kā dienu iepriekš sprintā uzvarēja Pasaules kausa kopvērtējuma līderis Francijas biatlonists Martēns Furkads, kam Rastorgujevs 30 dalībnieku konkurencē zaudēja 38,9 sekundes.
 
Nekļūdīgi šāvušais uzvarētājs finiša līniju šķērsoja pēc 44 minūtēm un 52,0 sekundēm. Otro vietu ieguva 13,1 sekundi Furkadam zaudējušais Antons Šipuļins, lai gan veica četrus soda apļus, bet trešais 30,7 sekundes aiz uzvarētāja bija vēl viens Krievijas biatlonists Dmitrijs Mališko.
 
Pēc mērenāka distances sākuma Rastorgujevs arvien tuvojās līderiem un pirms pirmās šautuves jau bija desmitniekā. Sašāvis visus mērķus, Rastorgujevs trasē atgriezās piektajā pozīcijā pāris sekundes aiz līdera norvēģa Oles Einara Bjerndālena. Arī otrajā šaušanā guļus Rastorgujevs nekļūdījās ne reizi un šautuvi pameta septītais 6,2 sekundes aiz līdera lomu pārņēmušā Furkada.
 
Ne tik veiksmīga Rastorgujevam bija trešā ugunslīnija - pēc šaušanas stāvus viņš veica divus soda apļus un atkrita uz 12.vietu minūti un 10,7 sekundes aiz Furkada. Līdz ceturtajai šautuvei Latvijas biatlonists atguva 11. pozīciju, un vēl divi veikti soda apļi neliedza Rastorgujevam atgriezties trasē jau astotajam minūti aiz Furkada. Ceļā līdz finišam Rastorgujevs spēja vienubrīd pakāpties uz 5.vietu, ko gan neizdevās nosargāt.
 
Jau vēstīts, ka sestdien Rastorgujevs izcīnīja 6.vietu 10 kilometru sprintā, lai gan šaušanā trīsreiz kļūdījās.
 
Pasaules kausa sezonas ceturtā posma noslēgumā sievietēm 12,5 kilometru distancē ar kopēju startu uzvarēja baltkrieviete Darja Domračeva, aiz kuras laureātu trijniekā iekļuva arī Čehijas biatloniste Veronika Vitkova un Tirila Ekhofa no Norvēģijas.
 
Sezonā piektais Pasaules kausa posms nākamnedēļ risināsies Rūpoldingā, Vācijā.
 
lsm.lv  
 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"