46.lv
Pirmdiena, 2024. g. 17. jūnijs 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Artis, Artūrs/ Юлиан, Митрофан, Северин
lat.46.lv/ru/ » IZKLAIDE

Rēzeknes kamerorķestris aicina sākt svētku gaidīšanu ar Baha mūziku

Фото: rezekne.lv
Svētdien, 2. decembrī, iesākot Ziemassvētku gaidīšanas laiku, uz koncertu „Mūzika Adventa laikam“ aicina Rēzeknes kamerorķestris. Koncertā, kurā skanēs Johana Sebastiāna Baha speciāli Adventa un Ziemassvētku laikam rakstīta mūzika, līdz ar orķestri piedalīsies klavesīniste Ieva Saliete, dziedātāja Jolanta Strikaite-Lapiņa, flautists Andis Klučnieks, vijolniece Agenese Kanniņa, obojists Pēteris Endzelis un Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas jauktais koris.
Satikšanās ar Rēzeknes kamerorķestri pirms Ziemassvētku laikā Latgales vēstniecībā GORS ir jau sava veida tradīcija, notikums, ko pati koncertzāle gaida ar lielu prieku. Savējie kopā ar ciemiņiem, aizrautība, gaidas un notikums, kas ir tikai te un tagad. Šī gada svētku ieskaņas koncertam izvēlēta baroka laika mūzika – dižā Johana Sebastiāna Baha skaņdarbi, simboliski sasaucoties ar ilgu gadu Rēzeknes tradīciju – Baroka mūzikas dienām Rēzeknē. Koncertā skanēs Baha „Brandenburgas koncerts Nr. 5“, fragmenti no Ziemassvētku oratorijas, komponista āriju un kantāšu daļas – speciāli Adventa un Ziemassvētku laikam rakstīta mūzika.
 
Rēzeknes kamerorķestrī, kura diriģents no 2011. gada ir Jānis Stafeckis, muzicē Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas audzēkņi, pedagogi un absolventi. Koncertprogrammu iestudēšanai tiek piesaistīti arī labākie Latvijas profesionālo orķestru mūziķi. Tieši ar Rēzeknes kamerorķestra koncertu 2013. gada 19. maijā aizsākās arī Latgales vēstniecības GORS darbība. Orķestra diriģents Jānis Stafeckis ir arī „Sinfonietta Rīga” kontrabasu grupas koncertmeistars jau kopš orķestra dibināšanas 2006. gadā. Vēl mirkli pirms tam, no 2002. – 2006. gadam, Jānis muzicējis orķestrī „Rīgas kamermūziķi”, kā arī no 2004. – 2008. gadam Latvijas Nacionālā Simfoniskā orķestra sastāvā. Jānis pats ir Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas koledžas absolvents, 2004. gadā ieguvis bakalaura grādu Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā (JVLMA), kam 2006. gadā pievienots arī maģistra diploms. Šobrīd mūziķis studē JVLMA Simfoniskā orķestra diriģēšanas katedras maģistrantūrā. Jānis bieži manāms ārpus akadēmiskās mūzikas skatuves, koncertējot kā ansambļu „Brokastis četratā“, „Tango sin Quinto” un „Positive Jazz trio” dalībnieks.
 
Orķestrim koncertprogrammā, kuras vienīgā atskaņošanas reize šādā sastāvā būs 2. decembrī, pievienosies gan klavesīniste Ieva Saliete, gan operdziedātāja Jolanta Strikaite-Lapiņa, vijolniece Agnese Kanniņa, flautists, komponists un diriģents Andis Klučnieks, gan arī obojists Pēteris Endzelis. Tāpat koncertam īpaši gatavojas Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas jauktais koris diriģentu Ērika Čudara, Andas Lipskas un Jāņa Veličko vadībā.
 
Diriģents Jānis Stafeckis, aicinot uz koncertu „Mūzika Adventa laikam“ saka: „Pirmo reizi ar Rēzeknes kamerorķestri esam uzdrošinājušies pieskarties šiem ģeniālajiem Johana Sebastiāna Baha darbiem, tāpat ļoti priecājos par tikšanos uz vienas skatuves ar visiem viesmūziķiem, ar kuriem, izņemot Agnesi Kanniņu, kura ir arī orķestra koncertmeistare, vienā koncertprogrammā tiksimies pirmo reizi. Svētdienas koncerts būs ļoti atbilstošs Adventa laikam – gan uz pārdomām vedinošs, gan pacilājošs un svinīgs, lielisks impulss šajā klusajā pirms svētku laikā.“
 
Rēzeknē gaidāmā koncerta ieejas biļetes sarūpējamas Latgales vēstniecības GORS un „Biļešu Paradīze” biļešu sistēmās, cena 7,00 €. GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem 30 % atlaide. Koncerta norisi atbalsta Rēzeknes pilsētas dome.
 
www.46.lv  

Комментарии (0-1/1)
Dominique 01.12.2022 17:26
Likumīga aizdevuma iegūšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Klientiem, kuriem ir finansiālas problēmas un kuriem ir nepieciešams risinājums. Kredīta un nodrošinājuma jautājums ir tas, ka klienti vienmēr ir noraizējušies, meklējot aizdevumu no likumīga aizdevēja. Bet .. mēs esam padarījuši šo atšķirību kreditēšanas nozarē. Mēs varam noorganizēt aizdevumu no USD 5000 līdz EUR 500 000 000 USD līdz pat 2% apmērā. Lūdzam nekavējoties atbildēt uz šo e-pastu: dellenbach.dominique1964@gmail.com

Mūsu pakalpojumi ietver sekojošo:

Parādu konsolidācija

Otrā hipotēka

Biznesa aizdevumi

Personas aizdevumi

Starptautiskie aizdevumi

Aizdevums jebkuram veidam

Ģimenes aizdevums
mēs finansējam neliela apjoma aizdevuma sabiedrību, starpniekus, mazās finanšu iestādes, jo mums ir neierobežots kapitāls. Lai saņemtu sīkāku informāciju par aizdevuma saņemšanu, sazinieties ar mums, lūdzu, nekavējoties atbildiet uz šo e-pastu: dellenbach.dominique1964@gmail.com
Pievienot komentāru
Vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):
  Apliecinu, ka esmu iepazinies un pieņemu komentāru izvietošanas noteikumi


 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"