46.lv
Otrdiena, 2022. g. 27. septembris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Ēdolfs, Ilgonis/ Калистрат, Иван
lat.46.lv/ru/ » RĒZEKNES ZIŅAS

Kāpēc tieši vasarā ir svarīgi rūpēties par savu veselību?

Фото: publicitātes foto

Jebkurš medicīnas darbinieks apliecinās, ka vasarā cilvēki samazina aktivitāti un daudz retāk dodas pie ārstiem, lai gan tieši otrādi, tas jādara vasarā. Rūpes par veselību un skaistumu ir aktuālas jebkurā gadalaikā, taču ir virkne iemeslu, kāpēc to vislabāk darīt vasarā, stāsta medicīnas centra Fortemed ķirurgs Sergejs Šapovalovs.

1. Rinda pie speciālistiem ir vismazākā

 

Samazinoties to cilvēku aktivitātei, kuri atliek vizītes pie ārstiem un speciālistiem, ievērojami samazinās rindas uz poliklīnikām. Vasara ir laiks, kad vizīti, piemēram, pie dermatologa var veikt nedēļas laikā, bet ziemā, tas ir vidējie mēnesis.

 

2. Vairākas slimības nonāk saasināšanās stadijā

 

Karstums un tiešu saules staru iedarbība izraisa hronisku slimību saasināšanos. Cilvēki ar sirds un asinsvadu slimībām ļoti cieš no karstuma, tie, kas slimo ar migrēnu, arī jūt slimības saasināšanās. Ādas slimības, aktīvas vasaras saules ietekmē, visbiežāk saasinās, un parādās arī jauni to perēkļi. Tāpēc īpaši ieteicams apmeklēt savu ārstu, un, ja tāda nav, tad meklējiet savu speciālistu.

 

3. Sava atvaļinājuma laikā ir vieglāk ieplānot vizīti pie speciālista

 

Personīgais atvaļinājums ir ne tikai atpūtas laiks, bet arī laiks rūpēm par sevi un savu veselību. Veltiet stundu, lai apmeklētu speciālistu un novērstu nopietnas slimības sekas. Atvaļinājuma periodā visvieglāk atrast laiku vizītei pie ārsta. Jums ir piemērots gandrīz jebkurš piedāvātais variants, jo nav nepieciešams skriet no darba vai mainīties ar kolēģi.

 

4. Īpaši piedāvājumi un atlaides

 

Tā kā vasara ir lēnas ekonomiskās aktivitātes laiks, daudzas klīnikas piedāvā atlaides un īpašas pakalpojumu pakas, sekojiet reklāmai, jo tas vienmēr ir izdevīgi.

 

5. Iespēja parūpēties par veselību pirms iespējamo ierobežojumu sākuma

 

Neskatoties uz to, ka Covid-19, šķiet, ir atkāpies, rudenī tas solās atgriezties ar jauniem štammiem, lai atkal pasliktinātu epidemioloģisko situāciju. Un, ja inficēšanas gadījumu skaits turpinās augt, tad neizbēgami tiks ieviesti ierobežojumi, kas var ietekmēt arī plānveida medicīnisko aprūpi. Tāpēc, nespēlējot ruleti, par savu veselību jāparūpējas pēc iespējas ātrāk.

 

Esiet veseli un neaizmirstiet par sevi!

Pievienot komentāru
Vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):
  Apliecinu, ka esmu iepazinies un pieņemu komentāru izvietošanas noteikumi


 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"