46.lv
Sestdiena, 2024. g. 20. jūlijs 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Ramona, Ritma/ Герман, Евдокия, Хома
lat.46.lv/ru/ » RĒZEKNES ZIŅAS
Kāpēc tieši vasarā ir svarīgi rūpēties par savu veselību?

Kāpēc tieši vasarā ir svarīgi rūpēties par savu veselību? (44)

04.07.2022

Jebkurš medicīnas darbinieks apliecinās, ka vasarā cilvēki samazina aktivitāti un daudz retāk dodas pie ārstiem, lai gan tieši otrādi, tas jādara vasarā. Rūpes par veselību un skaistumu ir aktuālas jebkurā gadalaikā, taču ir virkne iemeslu, kāpēc to vislabāk darīt vasarā, stāsta medicīnas centra Fortemed ķirurgs Sergejs Šapovalovs.

 
Medicīnas centrs ar individuālo pieeju

Medicīnas centrs ar individuālo pieeju (44)

17.06.2022

Individuāla pieeja medicīnā, tā, lai katrs pacients sajustu īpašu uzmanību un rūpes no klīnikas personāla. Tieši ar šādu attieksmi Jūs uzņems pašā Mežaparka sirdī – medicīnas centrā Fortemed.

 
8 padomi mājīgākai guļamistabai

8 padomi mājīgākai guļamistabai

14.10.2021

Pēc garas darba dienas nav labākas sajūtas, kā ietīties segā un laisties miegā. Neatkarīgi no tā, vai esat iztērējuši savas spēku rezerves mācoties, strādājot vai pieskatot bērnus, jūs esat pelnījuši tās atjaunot mājīgā vidē. Ja jūs plānojat iekārtot guļamistabu, mūsu rakstā minētie padomi palīdzēs jums izveidot perfektu telpu atpūtai.

 
Kāpēc implants tiek noraidīts? Galvenie iemesli

Kāpēc implants tiek noraidīts? Galvenie iemesli

03.04.2021

Zobu implantācijas procesa pamatā ir ārsta atbildība un prasme, kā arī pacienta pacietība un nopietnība. Augsts invazivitātes līmenis, kā arī iejaukums cilvēka ķermenī var radīt problēmas ar uzstādītiem zobu implantiem. Apsvērsim pacientiem visbiežāk uzdotos jautājumus:

 
No 1. jūlija spēkā stājas sabiedriskā transporta jaunā kustības shēma

No 1. jūlija spēkā stājas sabiedriskā transporta jaunā kustības shēma (25)

01.07.2019

No 1. jūlija Rēzeknes pilsētas sabiedriskais transports sāks kursēt pēc jauna maršrutu tīkla. Atgādinām, ka jaunie maršruti izstrādāti pēc metropolitēna principa. Tie vairs nedublēs cits citu visā Atbrīvošanas alejas garumā, kā tas bija līdz šim, izņemot dažas vietas, kur tie satiksies. Līdz ar to izdevās minimizēt situācijas, kad vairāki autobusi pienāk pieturā vienlaikus, palielināt sabiedriskā transporta kustības intensitāti (piemēram, turpmāk pie poliklīnikas autobusi kursēs ik pēc pusstundas), kā arī perspektīvā ietaupīt SIA “Rēzeknes Satiksme” pašvaldības dotāciju ap 100–150 tūkst. eiro gadā.

 
Rēzeknes speciālisti apguva Berlīnes apzaļumošanas pieredzi

Rēzeknes speciālisti apguva Berlīnes apzaļumošanas pieredzi (107)

27.05.2019

No 13. līdz 16. maijam pašvaldību speciālisti no Latvijas un Lietuvas projekta LLI-386 “Trans-form” mācību vizītes ietvaros apmeklēja vienu no Eiropas zaļākajām galvaspilsētām – Berlīni, kas pazīstama ar daudzveidīgiem pilsētas parkiem, “zaļo” pilsētplānošanu, un moderno urbāno arhitektūru. Braucienā piedalījās arī Rēzeknes SEZ pārvaldniece Sandra Ežmale un projekta koordinatore Nataļja Jupatova. Tika apmeklēti dažādu arhitektūras stilu parki pēc to plānojuma un pielietojuma, kā arī iepazītas dažādas sabiedrības izglītošanas iniciatīvas ekoloģiska dzīvesveida un dārzniecības popularizēšanā un iedzīvināšanā jau bērnudārzu vecuma bērniem.

 
Baltie skolas zvana svētki šogad Festivāla parkā. Satiksmes ierobežojumi

Baltie skolas zvana svētki šogad Festivāla parkā. Satiksmes ierobežojumi (51)

14.05.2019

Piektdien, 17. maijā plkst. 13.00 Rēzeknes vispārizglītojošo skolu 12. klašu audzēkņi aicināti uz Baltajiem skolas zvana svētkiem, kas šogad pirmo reizi norisināsies Festivāla parkā, nevis pilsētas centrā.

 
Kapu kultūra Rēzeknē

Kapu kultūra Rēzeknē (6)

13.05.2019

Otrdien, 14. maijā, plkst. 15.00 Latgales Kultūrvēstures muzejā (Atbrīvošanas alejā 102) notiks Vēstures mirkļu pietura “Kapu kultūra Rēzeknē”.

 
Dažādi sporta fakti, kurus jūs, iespējams, nezināt

Dažādi sporta fakti, kurus jūs, iespējams, nezināt (1)

12.05.2019

Liekās, ka sporta tematika ir izpētīta no-līdz, ka nav palicis sportists, kuru dzīve nav detalizēti saburtota un publicētā grāmatās vai žurnālos, spēļu notikumi un noteikumi, apbalvošanas, čempionāti - cilvēki ļoti rūpīgi seko visai sporta darbībai. Ir speciāli sporta TV kanāli, ir žurnāli, kuru saturs ir pilnīgi veltīts tikai sporta tematikai, ir mājas lapas, kur visi raksti ir par sportu, pat spēlēm, par datora spēlēm, par tiešsaistes sportu un spēlēm, tāds portāls, kā šīs, ir piesātināts ar noderīgu un interesantu informācijas, Bet, varbūt tomēr palika daži fakti, par kuriem jūs vēl nedzirdējāt.

 
Starptautiskais uzņēmums meklē programmētājus Rēzeknē

Starptautiskais uzņēmums meklē programmētājus Rēzeknē (6)

29.04.2019

Starptautiskais uzņēmums meklē PHP programmētāju ar Front-End zināšanām un pieredzi darbā ar CMS. Darbs Rēzeknes filiālē.

 
1. maijā tiksimies tradicionālajā “Rasādu opluotā 2019”

1. maijā tiksimies tradicionālajā “Rasādu opluotā 2019” (6)

28.04.2019

Trešdien, 1. maijā no plkst. 10.00 līdz 14.00 tiksimies tradicionālajā pavasara gadatirgū “Rasādu opluots 2019” Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā (Raiņa ielā 29a)!

 
Latgales vēstniecībā GORS darbu sāks kafejnīca “Zīds”

Latgales vēstniecībā GORS darbu sāks kafejnīca “Zīds” (2)

23.04.2019

Trešdien, 24. aprīlī, Latgales vēstniecībā GORS darbu sāks kafejnīca “Zīds”. Kafejnīca Latgales vēstniecībā būs jauna vieta rēzekniešiem un pilsētas viesiem, kurā skaisti piedzīvot gan ikdienu, gan svētkus.

 
Pavasara atlaižu dienas Latgales vēstniecības GORS pasākumiem

Pavasara atlaižu dienas Latgales vēstniecības GORS pasākumiem (2)

15.04.2019

Pirmdien, 15. aprīlī, Latgales vēstniecība GORS aicina uz pavasara kultūras notikumu sarūpēšanas dienām – iespēju iegādāties repertuāra pavasara un vasaras pasākumu biļetes ar 20–30 % atlaidi. Atlaides tiks piemērotas visiem tirdzniecībā esošajiem pašu Latgales vēstniecības GORS (SIA “Austrumlatvijas koncertzāle”) rīkotajiem notikumiem, kuri ir ieplānoti līdz jūlija beigām.

 
Jaunas idejas pievilcīgākai promenādei

Jaunas idejas pievilcīgākai promenādei (41)

15.04.2019

Rēzeknes upe ir viens no svarīgākajiem elementiem, kas veido pilsētas vizuālo tēlu, sevī ietverot arī lielu potenciālu tālākai attīstībai. Jau šobrīd 2012. gadā izveidotā gājēju promenāde gar Rēzeknes upi ir kļuvusi par iecienītu pastaigu vietu gan vietējiem iedzīvotājiem, gan pilsētas viesiem. Lai arī šobrīd promenāde ir patīkama vieta brīvā laika pavadīšanai, tomēr saturiski piepildīta tā top vien dažādos pilsētas svētkos, kad visā tās garumā tiek organizētas dažādas aktivitātes.

 
Lieldienu sociālā akcija

Lieldienu sociālā akcija (2)

08.04.2019

No 19. līdz 22. aprīlim un no 26. līdz 29. aprīlim (ieskaitot), no plkst. 12.00 Patversmes ēdamzālē (Bukmuižas ielā 3) Rēzeknes pilsētas pašvaldības trūcīgajiem iedzīvotājiem tiks organizēta tradicionālā Lieldienu sociālā akcija.

 
RTA dizaina programmu studentu darbi būs skatāmi Pleskavas Dizaina festivālā

RTA dizaina programmu studentu darbi būs skatāmi Pleskavas Dizaina festivālā (2)

05.04.2019

Aprīlī Pleskavā norisināsies ikgadējais starptautiskais Dizaina festivāls 2019, kura ietvaros notiek ar dizainu saistītas dažādas aktivitātes – plakātu konkurss/izstāde, grafikas mākslas darbu izstāde, studentu konference, modes skates, radošās darbnīcas un semināri, lekcijas utt. Šogad konkursa plakātu tēma ir „Equality and bipolarity”. Konkursa tēmas ietvaros mēneša laikā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) lektores Diānas Apeles vadībā tika izstrādāti vairāki desmiti plakātu un nosūtīti konkursam.

 
Tiks slēgts Brīvības ielas posms

Tiks slēgts Brīvības ielas posms (2)

04.04.2019

Sakarā ar būvniecības darbiem projekta “Atbalsts komercdarbības attīstībai, izveidojot Kovšu ezera parka darbībai nepieciešamo publisko infrastruktūru” Nr. 5.6.2.0/18/I/005 ietvaros, būvobjektā “Brīvības ielas posma rekonstrukcija un Ezera ielas posma rekonstrukcija Rēzeknē”, no 2019. gada 15. aprīļa līdz 15. maijam, tiks slēgts Brīvības ielas posms no kanāla līdz Brīvības/Viļānu ielu krustojumam (pie veikala TOP).

 
Rēzeknes slimnīcā apmeklētāju kustības ierobežojumi

Rēzeknes slimnīcā apmeklētāju kustības ierobežojumi (4)

01.04.2019

Rēzeknes slimnīcā no pirmdienas, 1. aprīļa plānots uzsākt Ambulatorās nodaļas (Poliklīnikas) atjaunošanas darbus. Līdz ar to Ambulatorās nodaļas 1. stāva telpās noteikti vairāki apmeklētāju kustības ierobežojumi.

 
RTA Studentu teātris „ĶerRA” no 20.Latvijas studentu teātru festivāla pārved balvu

RTA Studentu teātris „ĶerRA” no 20.Latvijas studentu teātru festivāla pārved balvu (7)

29.03.2019

16. un 17. martā Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) norisinājās XX Latvijas Studentu teātra dienas, kuru tēma šoreiz bija „Trijstūris”. Teātra dienās jau divdesmit gadus piedalās Latvijas augstskolu teātru un jauniešu studiju dalībnieki, kuru priekšnesumus vērtē profesionāla žūrija. Šogad tās sastāvā bija teātra zinātniece Zane Radzobe, aktrise Raimonda Vazdika, aktieris Toms Liepājnieks, RTU Kultūras centra vadītāja Asja Visocka, „Satori” redaktore Anna Andersone.

 
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju apmeklē Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju apmeklē Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle (3)

27.03.2019

22. martā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju (RTA) apmeklēja Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle.

 
Pieminot 1949. gada 25. marta deportācijas

Pieminot 1949. gada 25. marta deportācijas (3)

25.03.2019

Pirmdien, 25. martā plkst. 13.00 Latgales Kultūrvēstures muzejā (Atbrīvošanas alejā 102) notiks Vēstures mirkļu pietura “Pieminot 1949. gada 25. marta deportācijas”.

 
Sāksies Ezera un Brīvības ielu rekonstrukcija

Sāksies Ezera un Brīvības ielu rekonstrukcija (3)

19.03.2019

Ceturtdien, 14. martā, Rēzeknes pilsētas dome noslēdza līgumu ar SIA “Ceļi un Tilti” par Brīvības un Ezera ielu posmu pārbūvi, kas tiks īstenota projekta “Atbalsts komercdarbības attīstībai, izveidojot Kovšu ezera parka darbībai nepieciešamo publisko infrastruktūru” ietvaros.

 
Mākslinieks Osvalds Zvejsalnieks skatās “Gadiem pāri”

Mākslinieks Osvalds Zvejsalnieks skatās “Gadiem pāri” (2)

18.03.2019

Ceturtdien, 21. martā plkst. 15.00 aicinām uz Osvalda Zvejsalnieka gleznu izstādes “Gadiem pāri” atklāšanu Latgales Kultūrvēstures muzejā (Atbrīvošanas alejā 102)!

 
Par Rēzeknes slimnīcā aktuālāko – rslimnica.lv

Par Rēzeknes slimnīcā aktuālāko – rslimnica.lv (3)

15.03.2019

Jaunās tehnoloģijas ikdienas dzīvē kļuvušas par normu un mainās ik brīdi un, lai paaugstinātu pacientu informētību par Rēzeknes slimnīcas darbu un tās sniegtajām iespējām un pakalpojumiem, izveidota mājaslapa www.rslimnica.lv.

 
Čempioni dzīvo Rēzeknē!

Čempioni dzīvo Rēzeknē! (17)

14.03.2019

Ziemeļaustrumu reģiona telpu futbola U-12 vecuma grupā 6. martā aizvadīts pēdējais sabraukums, kurā noskaidroti medaļu ieguvēji šajā vecuma grupā. Rēzeknes BJSS 2007. gadā dzimušo audzēkņu komanda un treneris Māris Jermaks uz Rēzekni atgriezās ar zelta medaļām un čempionu titulu, taču bronzas godalgu ieguvēji bija Rēzeknes BJSS 2008. gadā dzimušie audzēkņi un treneris Juris Kaņepe, kuri turnīrā startēja gadu vecākā grupā, līdz ar to bez medaļām atstājot gadu vecākus konkurentus.

 
Rēzeknes kikbokseru sasniegumi Lietuvā

Rēzeknes kikbokseru sasniegumi Lietuvā (10)

14.03.2019

Mūsu kaimiņvalsts Lietuvas galvaspilsētā Viļņā notika ikgadējās kikboksa sacensības “Open Lietuva-2019”. Šoreiz tajās piedalījās 202 sportisti no 8 valstīm – Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Polijas, Azerbaidžānas un Izraēlas. Rēzekni sacensībās pārstāvēja sporta organizācijas “Sedna” kikbokseri.

 
Rēzeknes pilsētas dome modernizē Rēzeknes valsts 1. ģimnāzijas un Rēzeknes 2. vidusskolas izglītības infrastruktūru

Rēzeknes pilsētas dome modernizē Rēzeknes valsts 1. ģimnāzijas un Rēzeknes 2. vidusskolas izglītības infrastruktūru (2)

13.03.2019

Katrā no projektā iesaistītajām skolām plānots radīt modernu, ergonomisku un higiēnas prasībām atbilstošu mācību vidi, kas papildināta ar mūsdienīga mācību procesa nodrošināšanai nepieciešamo informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) aprīkojumu un tā darbības nodrošināšanai nepieciešamo risinājumu ieviešanu.

 
Informācija Rēzeknieša kartes īpašniekiem

Informācija Rēzeknieša kartes īpašniekiem (2)

12.03.2019

Pamatojoties uz Rēzeknes pilsētas domes 06.02.2017. saistošajiem noteikumiem Nr.5 “Par braukšanas maksas atvieglojumiem Rēzeknes pilsētas sabiedriskajā transportā” ar Rēzeknieša karti (“Rēzeknes pilsētas iedzīvotāja karti”) ir tiesības bez maksas braukt Rēzeknes pilsētas sabiedriskajā transportā visa kalendārā gada laikā personām, kuru dzīvesvieta ir deklarēta Rēzeknes pilsētas administratīvajā teritorijā un kuru mēneša vidējie ienākumi pēdējos 12 mēnešos nepārsniedz 90% no Centrālās statistikas pārvaldes oficiālajā statistikas paziņojumā publicētā valstī strādājošo pagājušā gada mēneša vidējās darba samaksas apmēra (bruto).

 
Rēzeknes slimnīcā viens no modernākajiem datortomogrāfiem Latvijā

Rēzeknes slimnīcā viens no modernākajiem datortomogrāfiem Latvijā (2)

12.03.2019

Rēzeknes slimnīcā turpmāk būs pieejama jaunākās paaudzes 128 slāņu datortomogrāfijas iekārta, kas ir viena no modernākajām iekārtām Latvijā. Pacientu izmeklējumi kļūs ne tikai daudz ātrāki un kvalitatīvāki, bet arī drošāki samazinātā starojuma devas dēļ.

 
Rēzeknē kādas daudzdzīvokļu mājas siltināšana jau gadu puspabeigtā stāvoklī

Rēzeknē kādas daudzdzīvokļu mājas siltināšana jau gadu puspabeigtā stāvoklī (15)

11.03.2019
Rēzeknē daudzdzīvokļu mājas Zemnieku ielā 48 siltināšanas darbiem ņēma kredītu, lai veiktu vienkāršotu ēkas fasādes atjaunošanu, un līgums ar vietējo būvfirmu “OMega J” tika noslēgts 2017. gadā. Pašlaik darbi aptuveni gadu ir pārtraukti. “Rēzeknes namsaimniekam” ir neskaidrības ar būvfirmu par darbu summas paaugstināšanu. Tāpat saistībā ar šo ēku ir ierosināta arī krimināllieta pret “Rēzeknes namsaimnieka” darbinieku par kukuļa pieprasīšanu un saņemšanu.
 
8. martā koncerts sievietēm “Vienu sarkanu rozi”

8. martā koncerts sievietēm “Vienu sarkanu rozi” (12)

07.03.2019
8. martā plkst. 18.00 aicinām uz Starptautiskajai sieviešu dienai veltītu koncertu “Vienu sarkanu rozi” Rēzeknes kultūras namā (Brāļu Skrindu ielā 3), kurā sievietes ar dziesmām iepriecinās Preiļu un Rēzeknes vīri.
 
Trīskārtējās Latvijas čempiones dzīvo Rēzeknē!

Trīskārtējās Latvijas čempiones dzīvo Rēzeknē! (11)

06.03.2019
Jau trešo gadu pēc kārtas tieši Rēzeknes U-14 vecuma grupas finālistes izcīna čempionu titulu Attīstības grupā meiteņu telpu futbola čempionātā!
 
Sociālā akcija personām ar funkcionāliem traucējumiem

Sociālā akcija personām ar funkcionāliem traucējumiem (2)

05.03.2019
No 11. marta līdz 10. maijam Rēzeknes pilsētas domes pārvalde “Sociālais dienests” izsludina akciju, kuras laikā Rēzeknes pilsētas pašvaldībā deklarētām personām ar funkcionāliem traucējumiem, kurām ir noteikta 1. un 2. invaliditātes grupa, ir tiesības pieteikties uz mājokļa vides pielāgošanu. Šogad šim pasākumam ir ieplānoti 8000,00 eiro.
 
Masļeņica Rēzeknē 2019

Masļeņica Rēzeknē 2019 (15)

04.03.2019
Svētdien, 10. martā plkst. 11.00, Piedošanas svētdienā, aicinām uz tradicionālajiem slāvu tautību svētkiem “Masļeņica” Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā (Raiņa ielā 29a)!
 
Radošo un vizuālās mākslas darbu konkurss „Veltījums Rēzeknei”

Radošo un vizuālās mākslas darbu konkurss „Veltījums Rēzeknei” (9)

04.03.2019
Rēzeknes pilsētas kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā jomas vizuālās mākslas un literatūras skolotāji sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvaldi aicina Rēzeknes pilsētas skolu 5.-12. klašu skolēnus piedalīties radošo darbu un vizuālās mākslas darbu konkursā „Veltījums Rēzeknei”, kas tiek organizēts ar mērķi veicināt jauniešu radošo spēju attīstību, padziļināt izpratni un interesi par dzimtās pilsētas skaistākajām vietām, kultūru, tradīcijām, apliecināt savu piederību pilsētai, stiprināt latvisko un latgalisko kultūridentitāti. Konkursa noslēgumā paredzēts šī gada 29. aprīlī pilsētas centrālajā bibliotēkā organizēt konkursa laureātu jaunrades darbu izstādi „Veltījums Rēzeknei” un koncertprogrammu. Ar Rēzeknes pilsētas domes finansiālu atbalstu plānots izdot 2020. gada kalendāru, iekļaujot tajā konkursa laureātu jaunrades darbus.
 
ARPC “Zeimuļs” aicina pieteikt 2018. gada aktīvākās ģimenes

ARPC “Zeimuļs” aicina pieteikt 2018. gada aktīvākās ģimenes (3)

01.03.2019
17. maijā notiks ARPC “Zeimuļs” 2018. gada aktīvāko ģimeņu godināšana un apbalvošana. Pasākuma mērķis – pievērst sabiedrības uzmanību ģimeniskajām vērtībām, ģimenes vērtību popularizēšanai un tradīciju nozīmei ģimenes saliedētības stiprināšanā un godināt un popularizēt ģimenes, kuras 2018. gadā ar savu piemēru veicinājušas ģimenes vērtību stiprināšanu.
 
Latgales vēstniecībā GORS viesosies Francijas džeza kvartets “Impérial Orphéon”

Latgales vēstniecībā GORS viesosies Francijas džeza kvartets “Impérial Orphéon” (6)

28.02.2019
Sestdien, 2. martā, Baltijas koncerttūres laikā Latgales vēstniecībā GORS viesosies Francijas džeza kvartets “Impérial Orphéon”, kura skanējumam neesot līdzīgas apvienības arī uz tik plašās mūsdienu džeza mūzikas skatuves.
 
Čempioni dzīvo Rēzeknē!

Čempioni dzīvo Rēzeknē! (3)

27.02.2019
Pirmdien, 25. februārī Stāķos tika noskaidroti Ziemeļaustrumu reģiona telpu futbola U-10 vecuma grupas uzvarētāji. Par čempioniem kļuva komanda Rēzeknes BJSS/FA I, otrā komanda ieņēma 6. vietu, bet trešā komanda – 9. vietu.
 
Paplašināts dzīvokļa pabalsta saņēmēju loks

Paplašināts dzīvokļa pabalsta saņēmēju loks (2)

27.02.2019
Rēzeknes pilsētas domes pārvalde “Sociālais dienests” informē Rēzeknes pilsētas iedzīvotājus, ka ir veikti grozījumi Rēzeknes pilsētas domes saistošajos noteikumos Nr. 70 “Par sociālo palīdzību Rēzeknes pilsētas pašvaldībā”. Grozījumos tiek paplašināts dzīvokļa pabalsta apsaimniekošanas izdevumu segšanai un dzīvokļa pabalsta ūdens un kanalizācijas izdevumu segšanai saņēmēju loks.
 
Aptauja par jaunu dzīvojamo namu būvniecību Rēzeknes pilsētā

Aptauja par jaunu dzīvojamo namu būvniecību Rēzeknes pilsētā (2)

26.02.2019
2019. gada sākumā aktualizējusies diskusija par to, vai Rēzeknes pilsētā nepieciešami jauni daudzdzīvokļu nami, kā rezultātā Rēzeknes pašvaldība organizē iedzīvotāju aptauju, lai izzinātu iedzīvotāju viedokli, kā arī veicinātu Rēzeknes iedzīvotāju līdzdalību pilsētas sabiedriskajā dzīvē un sekmētu sadarbību ar pašvaldību. Anketa ir anonīma un atbildes tiks izmantotas statistikas gūšanas nolūkos.
 
2. bibliotēka Ziemeļu mikrorajona iedzīvotājiem piedāvā grāmatu piegādi mājās

2. bibliotēka Ziemeļu mikrorajona iedzīvotājiem piedāvā grāmatu piegādi mājās (2)

25.02.2019
Lai grāmatas atrastu ceļu pie lasītājiem – arī tiem, kuri saviem spēkiem uz bibliotēku nevar atnākt – Rēzeknes pilsētas 2. bibliotēka pilsētas Ziemeļu mikrorajona iedzīvotājiem no šī gada marta piedāvā iespēju izvēlētās grāmatas nogādāt uz mājām.  Pakalpojums paredzēts vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuriem veselības dēļ pašiem nav iespēju nokļūt bibliotēkā. Drukātos izdevumus lasītājiem nogādāsim vienu reizi mēnesī pēc noteikta maršruta un ieradīsimies pie katra, kurš būs pieteicies uz šo pakalpojumu. Grāmatu piegāde ir bez maksas.
 
Rūpniecības kompleksa nomas tiesību izsoles rezultāti

Rūpniecības kompleksa nomas tiesību izsoles rezultāti (2)

25.02.2019
2019. gada 22. februārī plkst. 10.00 notika trešā mutiskā nomas tiesību izsole ar augšupejošu soli nekustamajam īpašumam ar kadastra Nr. 2100 002 0405 Viļakas ielā 1, Rēzeknē. Uz izsoli bija pieteicies viens pretendents – SIA “Baltic Bullets”, kurš nosolot vienu soli (100 eiro) ieguva nomas tiesības par 2820,00 eiro mēnesī (neieskaitot pievienotās vērtības nodokli). Uzņēmums plāno izveidot vara pašeļļojošo elementu ražotni Rēzeknē, izveidojot 105 darba vietas, un veikt ilgtermiņa ieguldījumus tehnoloģiskajās iekārtās 3 600 000 eiro apmērā trīs gadu laikā.
 
Bērni ar funkcionāliem traucējumiem saņem sociālās rehabilitācijas pakalpojumus

Bērni ar funkcionāliem traucējumiem saņem sociālās rehabilitācijas pakalpojumus (2)

22.02.2019
Rēzeknes pilsētas pašvaldība ir viena no Latgales reģiona pašvaldībām, kura piedalās projektā Nr. 9.2.2.1/15/I/005„Deinstitucionalizācijas pasākumu īstenošana Latgales reģionā” (turpmāk DI), tādējādi dodot iespēju Rēzeknes pilsētas pašvaldības bērniem ar funkcionāliem traucējumiem (turpmāk bērni ar FT) un to likumiskajiem pārstāvjiem saņemt sociālās rehabilitācijas pakalpojumus iespējami tuvāk savai dzīves vietai.
 
Visi ceļi ved uz Rēzekni! Atbalstīti 5 mazie kultūras un tūrisma projekti

Visi ceļi ved uz Rēzekni! Atbalstīti 5 mazie kultūras un tūrisma projekti (44)

22.02.2019
Noslēdzies 2019. gada Mazo kultūras un tūrisma projektu konkurss, ko finansē Rēzeknes dome un organizē pašvaldības aģentūra “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs”. No iesniegtajiem 9 projektiem, konkursā šogad atbalstīti 5 projekti un kopumā piešķirts finansējums 4858,95 eiro apmērā.
 
Izsludinām pieteikšanos konkursam “Vides objekta dizaina izstrāde Rēzeknes gājēju promenādē gar Rēzeknes upi”

Izsludinām pieteikšanos konkursam “Vides objekta dizaina izstrāde Rēzeknes gājēju promenādē gar Rēzeknes upi” (8)

20.02.2019
Izsludinām pieteikšanos konkursam “Vides objekta dizaina izstrāde Rēzeknes gājēju promenādē gar Rēzeknes upi”, ko organizē Rēzeknes Tūrisma attīstības centrs un finansē Rēzeknes dome.
 
Rēzeknes pilsētas pašvaldība saņem energopārvaldības sistēmas sertifikātu

Rēzeknes pilsētas pašvaldība saņem energopārvaldības sistēmas sertifikātu (3)

20.02.2019
Otrdien, 19. februārī kvalitātes vadības sertifikācijas uzņēmuma “Bureau Veritas Latvia” vadošā auditore Sandra Jaunzema Rēzeknes pilsētas domei pasniedza energopārvaldības sistēmas sertifikātu LVS EN ISO 50001:2012.
 
Rēzeknes BJSSFA – Latgales vicečempioni

Rēzeknes BJSSFA – Latgales vicečempioni (8)

19.02.2019
Aizvadītajā nedēļas nogalē Adamovas internātpamatskolas sporta zālē tika aizvadīts Latgales reģiona U-10 vecuma grupas telpu futbola čempionāta sabraukums divu dienu garumā. Rēzeknes BJSS pārstāvēja četras komandas trenera Riharda Rižova vadībā.
 
Mūžībā devies Frīdis Zenčenko

Mūžībā devies Frīdis Zenčenko

19.02.2019
Agrā 18. februāra rītā no mums aizgāja Frīdis Zenčenko - Rēzeknes novada domes deputāts, īsts Latgales saimnieks, rūpīgs tēvs un vectēvs, gādīgs vīrs, uzmanīgs kaimiņš un draugs.
 
Par mūža ieguldījumu latgaliešu kultūras attīstībā šogad tiks godināts mākslinieks Osvalds Zvejsalnieks

Par mūža ieguldījumu latgaliešu kultūras attīstībā šogad tiks godināts mākslinieks Osvalds Zvejsalnieks (4)

18.02.2019
Svētdien, 24. februārī, vienpadsmito reizi tiks pasniegtas Latgaliešu kultūras gada balvas „Boņuks“, kur līdzās pērnā gada svarīgākajiem latgaliešu kultūras notikumiem, personām un aktivitātēm ar balvu par mūža ieguldījumu latgaliešu kultūras attīstībā tiks godināts mākslinieks Osvalds Zvejsalnieks.
 
Sporta pārvaldi turpmāk vadīs Aleksejs Grehovs

Sporta pārvaldi turpmāk vadīs Aleksejs Grehovs (10)

15.02.2019
Ceturtdien, 14. februārī, Rēzeknes pilsētas domes sēdē par Sporta pārvaldes vadītāju apstiprināts basketbola treneris Aleksejs Grehovs.
 
1 2 3  » »»

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"