46.lv
Svētdiena, 2019. g. 20. oktobris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Leonīda, Leonīds/ Сергей, Юлиан, Капитолина
lat.46.lv/ru/ » IZKLAIDE

Iesaisties starptautiskajā grāmatu dāvināšanas dienā

Фото: pasākuma afiša
14. februārī katru gadu notiek Starptautiskā grāmatu dāvināšanas diena un to atzīmē daudzās pasaules valstīs. Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padome pievienojas šai starptautiskajai iniciatīvai. Akcijā piedalās arī Rēzeknes Centrālā bibliotēka, informē Artūrs Bondars, Rēzeknes Centrālās bibliotēkas IT nodaļas vadītājs.
Šīs dienas mērķis ir nogādāt grāmatas pēc iespējas lielākam bērnu skaitam. Tā ir simtprocentīgi brīvprātīga iniciatīva ar mērķi palielināt bērnu pieeju grāmatām un veicināt vispārējo lasītprieku. Šīs dienas fokuss ir ļaužu iedrošināšana uz grāmatu dāvināšanu 14. februārī. Izvēlies interesantu un jautru grāmatu bērnam. Neizvēlies neko pretrunīgu.
 
Aicinām katru iesaistīties šādos veidos:
  • uzdāvini grāmatu draugam, ģimenes loceklim vai radiniekam pa tiešo – no rokas rokā;
  • ziedo grāmatu.
Iesaiņo bērnu grāmatas, kuras jūsu bērns ir pāraudzis un nogādā tās to bērnu rokās, kuriem tiešām noderētu kāda viena vai divas interesantas un jautras grāmatas. Ziedo grāmatas Rēzeknes Centrālajai bibliotēkai u.c.
 
Vairāk informācijas (angļu valodā) pārstāvju oficiālajā www.bookgivingday.com. Dalies ar fotogrāfijām un iespaidiem Facebook.com, Twitter.com, izmantojot mirkļbirku #bookgivingday.
 
Aicinām ikvienu iesaistīties Starptautiskajā grāmatu dāvināšanas dienā!
 
lat.46.lv  
 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"