46.lv
Piektdiena, 2022. g. 09. decembris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Sarmīte, Tabita/ Иннокентий,Юрий,Яков
lat.46.lv/ru/ » IZKLAIDE

Ziemassvētku brīnumu cirks Rēzeknē

Фото: Pasākuma afiša
Sestdien, 23. decembrī plkst. 12.00 Rēzeknes kultūras namā (Brāļu Skrindu ielā 3) viesosies Ziemassvētku brīnumu cirks. Klauns Miks aicina uz Ziemassvētku brīnumu cirka izrādi! Klauns nolēmis pārvērsties par Ziemassvētku vecīti.
Arī tā reizēm gadās, jo svētku pasākumu grafiks ir tik blīvs, ka īstais Ziemassvētku vecītis aicina rūķus un klaunus sev palīgos. Sev palīgos viņš aicina arī Latvijas bērniem vismīļāko klaunu Miku! Protams, ka klauns Miks palīdzēs Ziemassvētku vecītim un darīs visu, kas viņa spēkos, lai bērniem būtu jautri.
 
Kopā ar klaunu Miku svētku brīnumus radīt sapulcējušies arī īsti un slaveni cirka mākslinieki – žonglieri, akrobāti, vingrotāji, ekvilibristi, skoloti sunīši un, protams, burvju pārvērtību meistari. Viņi ir atgriezušies Latvijā no garajām viesizrāžu turnejām dažādās ārvalstīs, lai piedalītos klauna Mika Ziemassvētku brīnumu izrādē. Kopā ar Latvijas māksliniekiem izrādē iesaistījušies arī daudzu starptautisko festivālu un konkursu godalgas saņēmušie Sanktpēterburgas tautas cirka “Rovesnik Na Ņeve” mākslinieki.
 
Tam, kurš uz izrādi atnesīs visskaistāko cirka tematikai veltīto zīmējumu – klauna Mika sarūpēta dāvaniņa!
 
Pēc izrādes – bezmaksas fotografēšanās ar klaunu Miku un, kas zina, varbūt arī ar pašu Ziemassvētku vecīti!
 
Izrādes garums – 2 stundas ar starpbrīdi.
 
Izrādes valoda – latviešu.
 
Biļetes: 6–12 €. Maksas ieeja bērniem no 3 līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu – EUR 1,50
 
Bērniem līdz 3 gadu vecumam bez atsevišķas sēdvietas – ieeja bez maksas! Uzmanību! Maksas ieeja bērniem līdz 12 gadu vecumam ar atsevišķu sēdvietu, bet pieaugušo pavadībā – ar atlaidi līdz 50% (bet ne lētāk kā 5 eiro)! Biļete ar atlaidi derīga kopā ar vecumu apliecinošu dokumentu. Biļetes ar šo īpašo atlaidi ir nopērkamas tikai Rēzeknes kultūras nama kasē (tālr. 64622066), kā arī sazinoties ar pasākuma rīkotāju pa tālruni 29226701 un rakstot uz cirkss@gmail.com. Biļetes ar atlaidi izrādes dienā vairs nebūs nopērkamas.
 
Biļetes nopērkamas Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās, www.bilesuparadize.lv, kā arī norises vietā.
 
www.46.lv  
Pievienot komentāru
Vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):
  Apliecinu, ka esmu iepazinies un pieņemu komentāru izvietošanas noteikumi


 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"