46.lv
Sestdiena, 2024. g. 20. jūlijs 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Ramona, Ritma/ Герман, Евдокия, Хома
lat.46.lv/ru/ » IZKLAIDE

Rēzekniešus jau devīto reizi priecēs starptautiskais teātra festivāls

Фото: diena.lv
No 2016. gada 15. līdz 18. septembrim Rēzeknē satiksies profesionāļi, amatieri un teātra cienītāji jau 9. starptautiskajā teātra festivālā “Soli pa solim”, kas ļaus baudīt Latvijas, Lietuvas, Itālijas, Bulgārijas un Izraēlas labākās teātra izrādes, informē pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” speciāliste Maija Upeniece.
Starptautiskais teātra festivāls “Soli pa solim” kopš 2000. gada Rēzeknē notiek katru otro gadu, piedāvājot iepazīties ar labākajiem Latvijas un ārvalstu iestudējumiem. 
 
9. starptautiskais teātra festivāls “Soli pa solim” aicina skatītājus izdzīvot un vērtēt 12 dažāda žanra izrādes, ko piedāvā Jēkabpils Tautas teātris, Ā. Alunāna Jelgavas Tautas teātris, VEF teātris (Rīga), Latvijas Kultūras akadēmijas Dramatiskā teātra aktieru un režisoru 4. kursa studentu grupa, Jūrmalas teātris, Ogres Tautas teātris, teātris-studija “Joriks” (Rēzekne), Rēzeknes Tautas teātris, “Teatro dei Dioscuri” (Itālija), Rokišķu teātris (Lietuva), teātra grupa “A3” (Bulgārija) un teātris “M.A.R.A.” (Izraēla).
 
Tāpat trīs vakarus pēc izrādēm ikvienam ir iespēja piedalīties sarunās ar profesionāļiem. Festivāla izrādes analizēs un diskusijās iesaistīsies pieci eksperti: teātra zinātnieks, režisors un Latvijas Kultūras akadēmijas profesors Jānis Siliņš, režisors Dmitrijs Petrenko, Latvijas Nacionālā kultūras centra amatierteātru eksperte Dace Vilne, Latvijas Radio žurnāliste Ruta Rikše un Valmieras drāmas teātra aktieris Aigars Apinis.
 
lat.46.lv  

Комментарии (0-1/1)
Koordinatore 05.09.2016 20:29
Cienījamie, lat.46.lv, tas jau neko nemaksātu - palūgt organizētajiem jaunākas bildes, ne no iestudējuma, kurš diemžēl vairs pat nav repertuārā. Rakstiet droši - teart59@gmail.com
Pievienot komentāru
Vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):
  Apliecinu, ka esmu iepazinies un pieņemu komentāru izvietošanas noteikumi


 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"