46.lv
Sestdiena, 2023. g. 04. februāris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Daila, Veronika/ Тимофей, Петр, Гаврила, Юрий, Макар
lat.46.lv/ru/ » IZKLAIDE

Iespēja iegūt divus ielūgumus uz grupas DAGAMBA koncertu Rēzeknē

Фото: DAGAMBA
Festivālu sensācija – grupa DAGAMBA – izziņo vērienīgu koncerttūri ar nosaukumu “Bach goes to Iran”. Jau šoruden grupa koncertēs labākajās Latvijas koncertzālēs, prezentējot arī savu jauno albumu “Recycled”.
“Pēc septiņiem galvu reibinošiem koncertiem pasaules nozīmīgākajā mūzikas festivālā “Glastonbury” tomēr jāatzīst, ka nekur nav tik labi, kā mājās. Atgriezušies Latvijā mēs aizvadījām neaizmirstamu koncertu, kuru apmeklēja ap 15 000 klausītāju festivālā “Positivus”, un vēlamies šo unikālo sinerģiju, kas rodas tikai ar pašmāju publiku, paturpināt, aizvedot koncertprogrammu gan uz Rīgu, gan uz reģionālajām koncertzālēm,” komentē grupas līderis Valters Pūce.
 
Jau 13.septembrī DAGAMBA uzstāsies Vidzemes koncertzālē Cēsīs, 4.oktobrī Kultūras centrā Jelgavā, 10.oktobrī LOC Rožu zālē Liepājā, 17.oktobrī koncertzālē Gors Rēzeknē, 23.oktobrī koncertzālē Prelūdija Alūksnē, 24.oktobrī Saldus Mūzikas un mākslas skolas koncertzālē un 30.oktobrī Rīgā, koncertzālē Palladium, kur piedalīsies arī vairāki viesmākslinieki, ko grupa šobrīd patur vēl noslēpumā. Biļetes nopērkamas internetā http://www.bilesuparadize.lv  un “Biļešu paradīzes” kasēs visā Latvijā.
 
Topošajā albumā “Recycled” grupas DAGAMBA mūziķi ar fascinējošiem skaņu eksperimentiem sola diametrāli mainīt klausītāju priekšstatus par klasisko mūziku. Oriģinālskaņdarbi, kuru radīšanas procesā mūziķi iedvesmojušies no klasiskās mūzikas grandiem, ir aizraujoši un pārdroši, apvienojot dažādu laiku un mūzikas stilu elementus. Klausītāji atpazīs gan Grīga Solveigas dziesmas motīvus, gan grupas Led Zeppelin dziesmu "Immigrant Song”, ar mūziķu ceļa vārdiem Bahs dosies uz Irānu, Prokofjevs sastaps ceļojošo bruņinieku no filmas "Knight Rider", Mocarts dalīsies pieredzē ar "Radiohead” u.c.
 
Grupa “DAGAMBA” savā spēlē apvieno Austrumu un Rietumu mūzikas tradīcijas un rada pavisam jaunu, ārkārtīgi aizraujošu un spēcīgu skanējumu. Mūziķi drosmīgi dodas vēl neapgūtās mūzikas pasaulēs, kas piedod izpildījumam neatkārtojamu dinamiku un vitalitāti.Kas Tev ir jādara, lai iegūtu bezmaksas biļetes uz DAGAMBA koncertu: 

Spied "share" 46.lv Facebook lapā, dalies ar šo ierakstu, atbildi uz jautājumiem :

1) Kāds DAGAMBA jauna albuma nosaukums? 

2) Kurā gadā izveidota grupa DAGAMBA? 

3) Cik nacionalitātes ir grupa? 

4) Cik koncertus DAGAMBA sniedza Glastonberijā festivālā Anglijā? 

5) Kura gada pievienojas grupas jaunie dalīnieki?

 un LAIMĒ divus ielūgumus uz grupas DAGAMBA vērienīgās koncerttūres “Bach goes to Iran” koncertu Latgales vēstniecības GORS Lielajā zālē jau šo sestdien, 17. oktobrī plkst 19:00!

 
 
 
lat.46.lv  
 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"