46.lv
Otrdiena, 2022. g. 27. septembris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Ēdolfs, Ilgonis/ Калистрат, Иван
lat.46.lv/ru/ » KULTŪRA

Visi ceļi ved uz Rēzekni! Atbalstīti 5 mazie kultūras un tūrisma projekti

Фото: rezekne.lv
Noslēdzies 2019. gada Mazo kultūras un tūrisma projektu konkurss, ko finansē Rēzeknes dome un organizē pašvaldības aģentūra “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs”. No iesniegtajiem 9 projektiem, konkursā šogad atbalstīti 5 projekti un kopumā piešķirts finansējums 4858,95 eiro apmērā.
Ņemot vērā projektu izstrādes kvalitāti, ilgtspēju, atbilstību nolikumam un šī gada izvirzītās prioritātes atspoguļojumu – Visi ceļi ved uz Rēzekni, Kultūras komisija nolēma atbalstīt 5 projektus.

Atbalstītie projekti:
  • Diānas Garančas projekts “Deju studijas “Dynamic Hit” mūsdienu deju koncerts “Ieelpa””, piešķirti 500 eiro. Projekta ietvaros notiks mūsdienu deju koncerts, popularizējot deju un motivējot bērnus, jauniešus un pieaugušos aktīvam dzīvesveidam.
  • Jolantas Leitānes projekts “Dzīves krāsas”, piešķirti 1050 eiro. Projekta mērķis ir sekmēt rēzekniešu un pilsētas viesu radošo attīstību un veicināt jaunatnes iesaisti sabiedriskajās aktivitātēs un pilsētas kultūras procesos, attīstot modernu inovāciju un jaunrades vidi pilsētas kultūras dzīvē. Tā ietvaros tiks organizēta brīvprātīgo grupa, kas Mākslas un mūzikas festivālā “SevenHills” piedāvās četras aktivitātes “Holi krāsu kaujas”, “Body art dzīvās skulptūras”, radošo darbnīcu ģimenēm ar bērniem “Varavīksne”” un “Neona disko”.
  • LMA Latgales filiāles projekts “Latvijas mākslas akadēmijas Latgales filiāles studentu un pasniedzēju radošo darbu ceļojošā izstāde “Dzīres””, piešķirti 1156,50 eiro. Svinot Latvijas Mākslas akadēmijas simtgadi un LMA Latgales filiāles 25 gadu jubileju, rēzeknieši ieplānojuši ceļojošo izstādi, aktualizējot jēdzienu “Dzīres”, kura zināmākais traktējums rodams sengrieķu filosofijā (Platona “Dzīres”), kas vijas cauri gadsimtiem un ļauj parādīt svētku svinēšanu radošajā darbībā. Izstāde tiks eksponēta Latgales kultūrvēstures muzejā Rēzeknē, Daugavpils PIKC Saules skolā, Preiļu Valsts ģimnāzijā, Rēzeknes novada domē, Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijā, Ludzas J. Soikāna mākslas skolā.
  • Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas projekts “Prieks reizināts ar 3”, piešķirti 1430 eiro. Projekta ietvaros apvienosies 3 Rēzeknes kultūras iestādes, kas šogad svin 60 gadu jubilejas: Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskola, Rēzeknes Tautas teātris un Latgales Kultūrvēstures muzejs, radot kopdarbu – multimediālu izrādi “Prieks reizināts ar 3”, atspoguļojot katras iestādes nozīmīgākos notikumus un kopīgās izpausmes 10 gados.
  • Biedrības “Rēzeknes mākslinieku kopa” projekts “Skaistums. Gaisma. Pilnība”, piešķirti 722,45 eiro. Projekta mērķis ir atainot un apkopot Rēzeknes mākslinieka Osvalda Zvejsalnieka pēdējo gadu radošo devumu glezniecībā, popularizējot pilsētas kultūras vērtības sabiedrībā, rezultātā mākslinieka 75 gadu dzīves jubilejas gadā tiks izdots Osvalda Zvejsalnieka izstādes “Skaistums. Gaisma. Pilnība” buklets.
Pateicamies visiem projektu iesniedzējiem, lai veiksmīga ideju realizēšana!
 
www.46.lv  

Комментарии (0-1/1)
Sergej 09.12.2019 12:02
Vīriešus! Atradu foršu iepazīšanās vietni, daudz pieejamu meiteņu un sieviešu no manas pilsētas! Varbūt noderēs kāds cits ---> russex.xyz
Pievienot komentāru
Vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):
  Apliecinu, ka esmu iepazinies un pieņemu komentāru izvietošanas noteikumi


 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"