46.lv
Svētdiena, 2019. g. 20. oktobris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Leonīda, Leonīds/ Сергей, Юлиан, Капитолина
lat.46.lv/ru/ » LIKUMS UN KĀRTĪBA

Šokējošais negadījums Viļānos. Uzbrucējs sašauj sievieti un izdara pašnāvību

Фото: tvnet.lv
Aizvadītas nedēļas nogalē Viļānos kāds vīrietis sašāva kaimiņos dzīvojošu sievieti, pēc kā izdarīja pašnāvību. Šobrīd cietusī atrodas slimnīcā, informē Anastasija Laizāne VP Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas inspektore.
 
Sestdienas rītā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes dežūrdaļā saņemta informācija par to, ka slimnīcā no Viļāniem smagā stāvoklī nogādāta 1963.gadā dzimusī sieviete, kurai konstatētas divas šautas brūces vēdera un krūšu kurvja rajonā. Uzreiz pēc informācijas saņemšanas, kamēr ārsti cīnījās par cietušās dzīvību, policija nekavējoties devās uz notikuma vietu.
 
Ierodoties notikuma vietā un precizējot sākotnējo notikuma informāciju, policisti ļoti ātri noskaidroja uzbrucēja personību. Jau pēc brīža 1965.gadā dzimis aizdomās turamais tika atrasts savā dzīvesvietā ar šautu brūci galvā. Turpat atrasta un izņemta nereģistrēta pistole un munīcija. Pēc sākotnējās informācijas vīrietis todien īsi pirms pulksten 9:00 ieradās pie kaimiņienes mājās, sašāva un devās prom. Par laimi cietušai sievietei izdevās lūgt pēc palīdzības netālu dzīvojošus kaimiņus. Pēc policijas rīcībā esošas informācijas, iespējamais nozieguma motīvs varētu būt nesaskaņas kaimiņu savstarpējās attiecībās. 
 
Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu pēc Krimināllikuma 12.nodaļas “Nonāvēšana”. Nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes. 
 
 
lat.46.lv  
 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"