46.lv
Otrdiena, 2023. g. 05. decembris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Klaudijs, Sabīne, Sarma/ Валерьян,Максим,Архип,Михаил,Петр
lat.46.lv/ru/ » LIKUMS UN KĀRTĪBA

Kārsavas novadā aiztur noziedzīgu grupējumu

Фото: Flickr.com
Aizvadītās nedēļas nogalē Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirkņa darbinieki aizturēja personu grupu, pie kuras atrasta narkotikām līdzīga viela.
Svētdien, 14.decembrī, Ludzas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki, veicot operatīvus pasākumus, sadarbībā ar valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes darbiniekiem Kārsavas novada Mežvidu pagastā, aizturēja automašīnu ar kuru pārvietojās četras personas - 1955., 1985., 1986. un 1993.gadā dzimuši vīrieši.
 
Kā informē VP Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas inspektore Anastasija Laizāne, automašīnas apskates laikā policisti tajā atrada un izņēma narkotikām līdzīgu vielu, iespējams, marihuānu.
 
Tāpat arī personu kratīšanas rezultātā pie viena no vīriešiem tika atrastas nenoskaidrotas tabletes, bet pie cita marihuānai līdzīga viela.

Laizāne informē, ka visi aizturētie vīrieši agrāk jau ir nonākuši policijas redzeslokā, kā arī tiesāti par noziegumiem saistībā ar narkotisko vai psihotropo vielu apriti.
 
Viens no viņiem ir kriminālā autoritāte.
 
Par notikušo policijā uzsākts kriminālprocess, turpinās izmeklēšana un nozīmētas nepieciešamās ekspertīzes.
lat.46.lv  
 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"