46.lv
Trešdiena, 2024. g. 24. aprīlis 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Nameda, Ritvaldis, Visvaldis/ Антип, Григорий, Яков
lat.46.lv/ru/ » LIKUMS UN KĀRTĪBA

Daugavpilī aizturēts zaglis-recidīvists

Фото: DELFI
17.decembrī policijā tika saņemta informācija, ka Daugavpilī, Višķu ielā konstatēta apjomīga zādzība no garāžas. Garnadzis bija nozadzis dažāds mantas, kur kopējā vērtība sastādīja apmēram par 2 500 eiro. Policijas darbinieki nekavējoties uzsāka operatīvus pasākumus vainīgas personas noskaidrošanai, informē Anastasija LaizāneVP Latgales reģiona pārvaldes
Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas inspektore.
 
Veicot izmeklēšanu un pārbaudot aizdomās turamo personu loku, izdevās noskaidrot iespējamo zagli, pie kura dzīvesvietā tika atrasta un izņemta daļa zagtu mantu, bet otra daļa mantu jau bija pārdota. Turpinot aizturētā, 1977.gadā dzimušā, vīrieša pārbaudi tika noskaidrots, ka viņš jau agrāk vairakkārt tiesāts par dažādiem noziegumiem, bet minēto zādzību pastrādāja papildsoda “policijas kontrole” laikā. Tāpat jāpiebilst, ka šīs vīrietis atrodas apsūdzētā statusā vairākos kriminālprocesos, kas atrodas tiesā.

Kriminālpolicijas darbiniekiem izdevās atrast un atgriezt daļu zagtu mantu, ko aizdomās turamais jau paspēja pārdot. Šodien, 19.decembrī, tiesa piešķīra viņam drošības līdzekli – apcietinājums. 
lat.46.lv  
 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"