46.lv
Sestdiena, 2023. g. 23. septembris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Vanda, Veneranda, Venija/ Петр, Павел
lat.46.lv/ru/ » RĒZEKNES ZIŅAS

Rēzeknes slimnīcā apmeklētāju kustības ierobežojumi

Фото: rezekne.lv

Rēzeknes slimnīcā no pirmdienas, 1. aprīļa plānots uzsākt Ambulatorās nodaļas (Poliklīnikas) atjaunošanas darbus. Līdz ar to Ambulatorās nodaļas 1. stāva telpās noteikti vairāki apmeklētāju kustības ierobežojumi.

Pagājušā gadsimta vidū celtajā ēkā tiks veikti nozīmīgi atjaunošanas darbi 266 kvadrātmetru platībā. Paaugstinot pakalpojumu pieejamību, Ambulatorās nodaļas 1. stāva telpās tiks izbūvēti jauni iekšējie inženierkomunikāciju tīkli un veikti atjaunošanas darbi, tanī skaitā pārplānojot un paplašinot reģistratūras telpas, padarot pacientiem saprotamu un ērtu piekļuvi gan reģistratūrai, gan speciālistiem.

Atjaunošanas darbu laikā tiks ieviesti īslaicīgi apmeklētāju kustības ierobežojumi (kustības shēmu skatīt zemāk). Apmeklētāju kustība (atļautais kustības modelis iekrāsots zaļā krāsā) organizēta tā, lai nodrošinātu drošu un maksimāli ērtu piekļūšanu ambulatorajiem pakalpojumiem. 

 

www.46.lv  

Комментарии (0-1/1)
Makss 11.04.2019 21:08
"Patiesas rūpes" par pieejamību - pagājušā gadā liftus remontēja, šogad foajē... Vecīši ar kruķiem elsdami un pūsdami lekšo pa kāpnēm. Patiesi kolosālas rūpes par pacientiem un servisu! Nez kur visi tie sūda invalīdu un cilvēku ar kustību traucējumiem tiesību aizsargātāji pačabējuši. Laikam izdevīgāk tikai brēku celt par kādu veikalu vai uzņēmumu nevis poliklīniku…
Pievienot komentāru
Vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):
  Apliecinu, ka esmu iepazinies un pieņemu komentāru izvietošanas noteikumi


 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"