46.lv
Sestdiena, 2023. g. 04. februāris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Daila, Veronika/ Тимофей, Петр, Гаврила, Юрий, Макар
lat.46.lv/ru/ » RĒZEKNES ZIŅAS

Apstiprināts domes komisiju sastāvs

Фото: publicitātes foto
13. jūlijā notika kārtējā Rēzeknes pilsētas domes sēde, kurā pieņemts lēmums “Par komisiju skaitliskā sastāva noteikšanu un personu ievēlēšanu komisijās”. Divu nedēļu laikā komisijas tiks sasauktas, lai ievēlētu to priekšsēdētāju, kā arī šajā laikā tiks izskatīti to nolikumi (nepieciešamības gadījumā sagatavoti grozījumi tajos) vai izstrādāti jauni nolikumi.
Jāpiebilst, ka šoreiz iedzīvotāju interese par darbu komisijās ir krietni augusi – iesniegts daudz vairāk pieteikumu nekā pirms četriem gadiem. Bet tā kā pašlaik domes Kancelejā tiek saņemti zvani, kuros pieteikumu iesniedzēji interesējas, vai ir pieņemti darbam komisijā/-ās, tad publicējam domes lēmuma redakciju.

Informācija par komisiju sastāvu papildinātā veidā būs lasāma pašvaldības portāla www.rezekne.lv sadaļā “Domes komisijas” pēc to priekšsēdētāju ievēlēšanas.

Rēzeknes pilsētas domes komisijās ievēlētas šādas personas:
  • Pašvaldības īpašuma privatizācijas un atsavināšanas komisijā: Ilona Zaharkeviča, Aleksejs Stecs, Andrejs Pokuļs, Kaspars Koļčs, Valērijs Aleksejevs.
  • Administratīvajā komisijā: Margarita Voiciša, Vilma Kaļiņina, Olga Kovaļova, Vladimirs Bogdanovs, Anna Zelenkova, Romans Suhobokovs, Anita Batare, Natālija Siņicina.
  • Dzīvojamo māju privatizācijas komisijā: Lilija Gavare, Valentīna Kroiče, Valērijs Aleksejevs, Valērijs Ādmidiņš, Sandra Skrule.
  • Ekonomikas attīstības un iedzīvotāju nodarbinātības komisijā: Aleksejs Stecs, Jurijs Petkevičs, Raimonds Arbidāns, Sandra Ežmale, Andris Filipenoks, Aleksandrs Irišins, Gunta Letjaga, Jekaterina Meirāne, Mihails Kabanovs.
  • Kultūras komisijā: Lidija Ostapceva, Osvalds Zvejsalnieks, Pēteris Keišs, Māra Zaļaiskalns, Aleksandrs Sedihs, Diāna Zirniņa, Ilona Filipenoka, Normunds Liepiņš, Iveta Graudiņa.
  • Iepirkumu komisijā: Andrejs Rešetņikovs, Vladimirs Bogdanovs, Vadims Fjodorovs, Natālija Aleksejeva, Alla Gaigule, Ilona Mironova, Uldis Neimanis.
  • Sociālo jautājumu komisijā: Kristīne Ustinova, Inese Nipere, Olga Jezerska, Aina Selezņova, Ārija Strade, Egdars Šilins, Jāzeps Avdijanovs, Tatjana Sudnika, Olga Belova.
  • Dzīvojamā fonda energoefektivitātes paaugstināšanas jautājumu komisijā: Svetlana Deņisova, Raimonds Arbidāns,  Aleksandrs Sedihs, Inna Petrova, Oļegs Lapšovs, Aleksandrs Marčenko, Ināra Golubeva.
  • Veselības aprūpes komisijā: Lidija Ostapceva, Ruta Kuzmane-Bogdanova, Rolands Jezerskis, Lilita Studene, Kavšantha Malinka Rambadagalla, Karīna Ščerbenko, Renārs Deksnis.
  • Tūrisma komisijā: Aleksejs Stecs, Jeļena Kijaško, Diāna Zirniņa, Marina Sokolova, Igors Nikitins, Gunta Letjaga, Baiba Širina.
  • Publisko pasākumu, sapulču, gājienu un piketu organizēšanas komisijā: Raimonds Olehno, Pāvels Savickis, Margarita Voiciša, Voldemārs Platacis, Kristīne Kokoreviča, Ilona Opincāne, Jaroslavs Ivanovs.
Vēlēšanu komisija (7 locekļi) tiek ievēlēta saskaņā ar Republikas pilsētu un novadu vēlēšanu komisiju un vēlēšanu iecirkņu komisiju likuma 5.pantu.
 
Civilās aizsardzības komisija (11 locekļi) tiek ievēlēta atbilstoši Civilās aizsardzības likumam un Pašvaldību civilās aizsardzības komisijas paraugnolikumam.
 
www.46.lv  
Pievienot komentāru
Vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):
  Apliecinu, ka esmu iepazinies un pieņemu komentāru izvietošanas noteikumi


 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"