46.lv
Otrdiena, 2023. g. 05. decembris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Klaudijs, Sabīne, Sarma/ Валерьян,Максим,Архип,Михаил,Петр
lat.46.lv/ru/ » RĒZEKNES ZIŅAS

Rēzeknes kikbokseriem 19 medaļas

Фото: rezekne.lv
15. decembrī Līvānos notika ikgadējais kikboksa čempionāts “Līvāni – 2018”. Šogad tajā bija ieradušās 15 komandas no visiem Latvijas reģioniem, kā arī no Lietuvas un Baltkrievijas. Rēzekni sacensībās pārstāvēja sporta organizācijas “Sedna” kikbokseri.
Lai noslēgtu gadu pēc iespējas pozitīvāk, mēs uz sacensībām nosūtījām maksimālo sportistu skaitu: vieniem tā bija iespēja noslēgt aizejošo gadu, citiem – iegūt nepieciešamo pieredzi. Jebkurā gadījumā “bez darba” neviens nepalika. Bet šo sacensību rezultātā mūsu kikbokseri atgriezās ar 19 medaļām! Daniels Kedriņš, Deniss Perehoževs, Maksims Pratasjuks, Daniels Krasnovs, Vitālijs Kuziks, Ričards Dukulis, Ervīns Malahovskis un Dairis Adejanovs izcīnīja zeltu, Armands Grigalis, Saīds Abdulmuslimovs, Stepans Vlasovs, Maksims Dzenis, Artjoms Maļinovskis – sudrabu, bet Vladislavs Bikovs, Markuss Meļņikovs un Alans Sunupļa – bronzu. Turklāt trīs no viņiem – Stepans Vlasovs, Markuss Meļņikovs un Maksims Dzenis, piedaloties dažādās disciplīnās, izcīnīja pa divām medaļām.
 
Īpaši gribētu pateikties mūsu treneriem: Nikolajam Pušņakovam, Airai Pauniņai un Vladimiram Jeršovam, kas trenē šādus kikboksa sportistus mūsu pilsētā. Paldies viņiem!
 
www.46.lv  

Комментарии (0-1/1)
Rēzekniete 19.12.2018 13:16
Super! Tā turpināt un īpaša pateicība treneriem.
Pievienot komentāru
Vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):
  Apliecinu, ka esmu iepazinies un pieņemu komentāru izvietošanas noteikumi


 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"