Piektdiena, 2024. g. 03. maijs 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Gints, Uvis/ Гаврила, Григорий, Мария
lat.46.lv/ru/ » RĒZEKNES ZIŅAS

Kinologiem pārliecinoša 1.vieta starptautiskajās sacensībās

Š.g. 9.-11.jūnijā Beļģijā, Leopoldsburgā notika starptautiskās kinologu biatlona sacensības, kurās piedalījās 98 dalībnieki no 11 valstīm: Latvijas, Lielbritānijas, Dānijas, Šveices, Lietuvas, Beļģijas, Vācijas, Holandes, Zviedrijas, Polijas, un Luksemburgas. Latvijas komandas sastāvā startēja Valsts robežsardzes koledžas, Valsts robežsardzes (VRS) Daugavpils un Ventspils pārvalžu kinologi, informē Diāna Deņisova Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze.
Latvija 27 komandu konkurencē pārliecinoši izcīnīja 1.vietu, savukārt individuālajā vērtējumā VRS Daugavpils pārvaldes Silenes robežapsardzības nodaļas inspektors (kinologs) virsniekvietnieks Aleksejs Seļskis ar dienesta suni “Breds” I grupā ieņēma 1.vietu un VRS Ventspils pārvaldes Robežkontroles un imigrācijas kontroles dienesta Kinoloģijas nodaļas inspektore (kinoloģe) virsniekvietniece Kristīne Solnerčika ar dienesta suni “Fire Degantis Kraujas” III grupā ieņēma 2.vietu.