46.lv
Ceturdiena, 2021. g. 28. oktobris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Antoņina, Ņina, Ninona, Oksana/ Иван, Петр, Лукьян
lat.46.lv/ru/ » RĒZEKNES ZIŅAS

Microlines atkal piedāvā TV kanālu Rossija RTR

Sākot no rītdienas, pēc TV kanāla "Rossija RTR" retranslācijas aizlieguma beigām, "Microlines" tīklā atkal tiks piedāvāts šis kanāls. 
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) pieņēma lēmumu propagandas izplatīšanas dēļ uz trim mēnešiem ierobežot TV kanāla "Rossija RTR" retranslāciju Latvijā. Lēmums stājās spēkā 8.aprīlī.
 
NEPLP izplatītajā paziņojumā tika norādīts, ka, "pārbaudot "Rossija RTR" ierakstus no 2014.gada 2.marta līdz 17.martam, NEPLP konstatēja, ka programmas ziņu un citos raidījumos ir ietverta informācija, kas pārkāpj Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumu".
 
Tikmēr maijā kabeļoperators "Microlines" un citi kanāla "Rossija RTR" vietā testa režīmā sāka piedāvāt kanālu "RTR Planeta". NEPLP atzina, ka pēc programmas pilnvarotā pārstāvja SIA "Baltic Media Union" vēstulē sniegtās informācijas, "RTR Planeta" ir Latvijā uz laiku aizliegtā kanāla "Rossija RTR" viena no versijām, tāpat šī kanāla retranslēšanai Latvijā nav dota atļauja.
 
NEPLP jūnija sākumā paziņoja, ka gaida programmas ierakstus no "Planeta RTR" pilnvarotā pārstāvja "Baltic Media Union". Pēc prasītās informācijas saņemšanas NEPLP izskatīšot vairāku komersantu iesniegumus, kuros lūgta NEPLP atļauja oficiālai "Planeta RTR" retranslēšanai Latvijā.
 
Автор: 46.lv
 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"