46.lv
Trešdiena, 2023. g. 27. septembris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Ēdolfs, Ilgonis/ Калистрат, Иван
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Starptautiskais nedzirdīgo telpu futbola turnīrs “Rēzekne 2018”

Фото: rezekne.lv
Sestdien un svētdien, 13.-14. oktobrī Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centra sporta zālē norisinājās pirmais Starptautiskais nedzirdīgo telpu futbola turnīrs “Rēzekne 2018”. Piedalīties turnīrā tika uzaicinātas nedzirdīgo futbola spēlētāju komandas gan no Latvijas, gan Baltkrievijas un Krievijas. Sacensības organizēja Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvalde sadarbībā ar Latvijas Nedzirdīgo savienības Rēzeknes reģionālo biedrību.
Sacensībās piedalījās trīs komandas – viesi no Minskas (Baltkrievija) un Voroņežas (Krievija) un apvienotā Latgales komanda. Komandas savā starpā izspēlēja divu apļu turnīru, katra ar katru izspēlējot pa divām spēlēm. Pirmo vietu ar uzvarām visās spēlēs un sakrātiem 12 punktiem izcīnīja Voroņežas komanda, aiz sevis otrajā vietā ar 6 punktiem atstājot Minskas komandu, kura savukārt abās spēlēs uzvarēja mājiniekus – Latgales komandu.
 
Turnīrā par rezultatīvāko spēlētāju tika atzīts Vasilijs Mihalovs (Minska), labāko vārtsargu – Nikolajs Deikalo (Minska), labāko aizsargu – Romans Kolodzežnijs (Voroņeža), labāko uzbrucēju – Andrejs Bogdanovs (Latgale) un par labāko laukuma spēlētāju – Vladislavs Zorins (Voroņeža).
 
www.46.lv  
Pievienot komentāru
Vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):
  Apliecinu, ka esmu iepazinies un pieņemu komentāru izvietošanas noteikumi


 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"