46.lv
Pirmdiena, 2019. g. 19. augusts 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Imanta, Melānija/ Михаил, Макар, Архип
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Tautas skrējiena „Ieelpo Rēzekni!” rezultāti

Фото: rezekne.lv
Svētdien, 18. novembrī valsts svētku pasākumu ietvaros norisinājās nu jau par tradīciju kļuvušais Tautas Skrējiens „Ieelpo Rēzekni 2018!”, kura idejas autori ir Rēzeknes pilsētas Jauniešu dome, bet organizatori Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvalde sadarbībā ar Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra „Zeimuļs” Jauniešu lietu nodaļu un pašvaldības aģentūru „Rēzeknes Kultūras un Tūrisma centrs”. Pirmo reizi skrējiens tika papildināts ar akciju “Ķepa 2018”, kurā varēja piedalīties ar saviem mīļdzīvniekiem, šogad šajā skrējienā devās 21 dalībnieks ar suņiem, kaķiem un pat trušiem.
Šogad skrējienā piedalījās gandrīz septiņi simti dalībnieku, no kuriem distanci ar laika kontroli veica 110 dalībnieki. Sportiskajā pasākumā piedalījās ne tikai rēzeknieši, bet arī viesi no Rēzeknes, Viļānu un citiem Latgales novadiem. Distances garums bija gandrīz trīs kilometri no Festivāla parka pa Atbrīvošanas aleju līdz Lubānas ielai turp un atpakaļ.
 
Atraktīvākās un vizuāli interesantāk noformētās komandas tika pie organizatoru atzinības:
 
  • “Ritmiskākā komanda” – Jauniešu tautas deju kolektīvs “Ūdzeņa”,
  • “Skanošākā” – “Roku rokā vienmēr kopā – Latvijā!” (Rēzeknes sākumskolas 6.a klase “Sporto visa klase”),
  • “Saliedētākā” – “LaPizza”,
  • “Radošākā” – Rēzeknes māmiņu klubs,
  • “Krāšņākā” – pirmsskolas izglītības iestāde “Rūķītis”,
  • “Oriģinālākā” – “Verems”,
  • viskuplākā komanda – Rēzeknes 2. vidusskolas komanda (103 dalībnieki).
Saldās balvas izpelnījās arī pārējās komandas: “Mūsu sirdis Latvijai” (Rēzeknes 6. vidusskola), “Zaļās uguntiņas” (Rēzeknes 3. vsk. “Sporto visa klase”), “Rēzeknes patrioti” (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija), “Radinieki”, “Zivčiki”, “Draugu sportiskā ģimene”, “Poligrāfserviss”, “Vāzoj vasals Rēzeknī!”, “Sakstagalieši”, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, Rēzeknes Tehnikuma un Ludzas komandas.
 
Kupli pārstāvētas komandas bija no Rēzeknes bērnu – jaunatnes sporta skolas – “Basket meitenes”, “Futbola princeses”, “Grieķu-romiešu cīņa”, “BJSS Futbols 2002-2003”, “BJSS Futbols 2008”, kā arī vieglatlētikas nodaļas audzēkņi.
 
Bet ātrākie skrējiena dalībnieki tika noteikti trīs vecuma grupās vīriešiem un sievietēm.
 
Meitenes jaunākajā grupā (līdz 14 gadu vecumam):
 
  1. Elizabete Bikovska (Rēzeknes sākumskola/ BJSS) – 12:32,53
  2. Ieva Augstkalne – 15:03,24
  3. Elizabete Skredele (Rēzeknes BJSS) – 15:09,78
  4. Justīne Barkāne (Rēzeknes BJSS) – 15:12,55
  5. Natella Andrejeva (Rēzeknes 3. vsk.) – 16:25,24
  6. Elīze Barkāne (Rēzeknes BJSS) – 16:58,95
Jaunietes vecumā no 15 līdz 24 gadiem:
  1. Megija Medne (RVPĢ/ BJSS) – 10:46,34
  2. Lāsma Bauska (Rēzeknes Tehnikums) – 10:56,78
  3. Aleksandra Žaklīna Zeiļuka (Ludza) – 11:43,04
  4. Beatrise Bikovska (Rēzeknes sākumskola/ BJSS) – 11:47,47
  5. Sofija Kolosova (Rēzeknes 3.vsk./ BJSS) – 11:57,59
  6. Kristīne Gailuma (Ilzeskalns) – 12:31,31
Sievietes vecumā virs 25 gadiem:
 
  1. Sandra Dervinika (SK “Magnen”) – 10:59,20
  2. Diāna Ķirsone (Rēzekne) – 11:19,98
  3. Tatjana Kuzņecova (Ludza) – 11:58,30
  4. Rita Kļaviņa (SK “Magnen”) – 12:20,64
  5. Ginta Budina (VRK) – 12:31,67
  6. Lāsma Malta (“Sakstagalieši”) – 13:33,85
Zēni jaunākajā grupā (līdz 15 gadu vecumam):
 
  1. Antons Petrovs (Rēzeknes 2.vsk./ BJSS) – 10:24,53
  2. Augusts Ūdris (Rēzeknes katoļu pamatskola) – 11:12,66
  3. Kristiāns Kairišs – 11:48,94
  4. Armands Latiševs-Čudars (Rēzeknes BJSS) – 11:49,85
  5. Mihails Sazonovs – 11:50,72
  6. Ņikita Prodanjuks (Rēzeknes 2. vsk.) – 11:51,60
Jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem:
 
  1. Jānis Seņkāns (RV1Ģ/ BJSS) – 9:13,32
  2. Artis Krasjukovs (Rēzeknes 5.vsk./ BJSS) – 9:48,53
  3. Endijs Romanovs – 9:58,00
  4. Dairis Caunītis-Augstkalns (RV1Ģ/ BJSS) – 10:10,16
  5. Maksims Ovsjankins (Rēzeknes 3. vsk.) – 10:14,07
  6. Tihons Sigajevs (Rēzeknes 3.vsk/ BJSS) – 10:15,44
Vīrieši vecumā virs 25 gadiem:
 
  1. Jānis Ļubka (Rēzekne) – 9:28,35
  2. Guntis Peļņa (SK “Magnen”) – 9:40,00
  3. Andris Kozačkovs (Ludza) – 9:59,66
  4. Rolands Burcevs (Rēzekne) – 10:12,16
  5. Māris Punculis – 10:26,44
  6. Valdis Bikovskis (Rēzekne) – 10:40,00
www.46.lv  
Pievienot komentāru
Vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):
  Apliecinu, ka esmu iepazinies un pieņemu komentāru izvietošanas noteikumi


 

Powered by "Esteriol Design Studio"