46.lv
Pirmdiena, 2020. g. 13. jūlijs 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Margarita, Margrieta/ Андрей, Петр, Хома, Сафрон
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Maltas daudzfunkcionālajā zālē norisinājās skolu volejbola sacensības

Фото: Facebook
22. janvāra vakarā Rēzeknes novada vidusskolēni tika aicināti uz jaunatklāto Maltas daudzfunkcionālo zāli, kurā norisinājās skolu sadraudzības vakars ar nosaukumu „Draugubols”, kura pamatā veidoja volejbola sacensības, informē Vita Tarasika,Maltas vidusskolas skolēnu pašpārvaldes pārstāve.
Pasākuma mērķis bija jauniešu iepazīšanās un sadraudzēšanās savā starpā, sporta popularizēšana jaunatnes vidū, kā arī interesanta un lietderīga jauniešu brīvā laika pavadīšana.

Pasākumu organizēja Maltas vidusskolas skolēnu pašpārvalde kopā ar Rēzeknes novada jaunatnes lietu speciālistu Jāni Šaudiņu.

Sacensībās piedalījās 9 jauktās komandas ar dalībniekiem no Lūcijas Rancānes Makašānu Amatu vidusskolas, Tiskādu vidusskolas, Dricānu vidusskolas, Kaunatas vidusskolas un Maltas vidusskolas. Jaukto komandu sacensībās pirmo vietu izcīnīja komanda „Pokemoni” (Normunds Litinskis, Marija Žuravļova, Rihards Antonovs, Daina Kudravska, Dmitrijs Tūlis, Laura Nizina), aiz sevis otrajā vietā atstājot komandu “Lāčuki” (Andris Bringuļs, Alīna Vlasova, Lauris Abajevs, Iveta Rupaine, Otomārs Kvitkovskis, Evija Laizāne). Godalgoto trešo vietu izcīnīja komanda “Persiki” (Anna Jakovļeva, Jevģēnijs Vlasovs, Eduards Dekterevs, Alīna Kalēja, Andrejs Jermaševičs, Paula Sanija Ogriņa). Līdzi brauca arī līdzjutēji no vidusskolām.

Vakara noslēgumā notika arī sadraudzības aktivitātes un spēles, kurās labprāt piedalījās ne vien volejbola spēlētāji, bet arī līdzi atbraukušie līdzjutēji. Kopumā “Draugubols” atstāja lieliskus iespaidus gan organizētājiem, gan dalībniekiem. Jaunieši ar nepacietību gaida nākamo sadraudzības pasākumu.

 
lat.46.lv  
 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"