Piektdiena, 2024. g. 26. aprīlis 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Alīna, Rūsiņš, Sandris/ Дмитрий, Артем
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Rēzeknietim sudraba godalga Lietuvas atklātajā čempionātā peldēšanā

Lietuvas pilsētā Kuaņā 9.-11.jūlijā norisinājās Lietuvas atklātais čempionāts peldēšanā. Turp devās arī divi rēzeknieši trenera Sergeja Kudrjavceva vadībā.
Sudraba godalgu 400m kompleksajā peldējumā (4:56,89) izcīnīja Ruslans Golubs , viņam arī piektās vietas brīvā stila distancēs 400 m (4:22,89) un 1500m (17:35,15). Ruslans 200m tauriņstilā priekšsacīkstēs finišēja ar trešo labāko rezultātu (2:16,22), bet fināla peldējumā finišēja ar septīto rezultātu (2:19,14). Vēl R.Golubam 12.vieta 200m brīvajā stilā (2:04,81),

Šajās sacensībā 50m peldbaseinā sporta meistara normatīvu 50m tauriņstila distancē izpildīja Maksims Peļņa. Priekšsacīkstēs Maksims ar ceturto labāko rezultātu (0:26,34) kvalificējās tālākam sacensībām, pēc tam pusfinālā ar personīgo rekordu sporta meistara normatīvam atbilstošu rezultātu (0:26,12) finišēja ceturtais un kvalificējās finālsacensībām. Finālā Maksims izcīnīja augsto dalīto 5.-6.vietu (0:26,36). Divreiz garākajā distancē – 100m tauriņstilā M.Peļņa uzrādīja ceturto labāko rezultātu (0:58,39).