Piektdiena, 2024. g. 19. aprīlis 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Fanija, Vēsma/ Евтихий, Платонида, Ярема
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Ziemas kauss futbolā: Rēzeknei nepaveicās

Par otru Ziemas kausa finālisti kļuva "Liepāja", kas pēdējā grupu turnīra spēlē ar rezultātu 7:0 sagrāva 1. līgas vicečempioni "Rēzekni".
"Liepāja" turpināja spēlēt ar iepriekšējās sezonas sastāvu, kas papildināts ar dublieru spēlētājiem, un joprojām ir vienīgā Virslīgas komanda, kas Ziemas kausā nav pastiprinājusies no ārpuses.

"Rēzekne" spēles laikā parādīja vairākus asus uzbrukumus, un Rihards Ivanovs 19. minūtē varēja panākt izlīdzinājumu. Rēzekne savu momentu neizmantoja, un jau pēc minūtes Iļja Šadčins pēc Ikaunieka piespēles dubultoja pārsvaru (2:0). 28. minūtē Šadčins pie tālā vārtu staba noslēdza Afanasjeva piespēli (3:0), un 37. minūtē Gucs no 14 metriem viegli trāpīja apakšējā vārtu stūrī (4:0).

"Rēzeknes BJSS" - "Liepāja" 0:7 (0:4).

Vārti: Ikaunieks 3', Šadčins 20', 28', Gucs 37', 52', Toress 62', Dobrecovs 83'.

Rēzekne: Rezvovs, Borisovs, Brīvers, Ivanovs, Ježkovs, Krainis, Rogozins, Silagailis, Silovs, Aguls, Vavilovs.
Rezervē: Tarvids, Gajevskis, Rombahs, Stērninieks, Belasovs, Bovkuns, Paklons, Burcevs.

Liepāja: Varažinskis, Tumanovs, Šadčins, Ikaunieks, Gucs, Toress, Mihadjuks, Šlampe, Kārkliņš, Afanasjevs, Gulbis.
Rezervē: Vaičulis, Jēkabsons, Dobrecovs, Gudēns, Krušatins, Jurkovskis.