Piektdiena, 2024. g. 26. aprīlis 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Alīna, Rūsiņš, Sandris/ Дмитрий, Артем
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Rēzeknieši izcīna uzvaru florbola play-off spēlēs Talsos

Sākušās Latvijas 22.čempionāta florbolā 2.līgas komandām play-off spēles. Rēzeknes BJSS komanda trenera Vjačeslava Kirilova 22.martā Talsos aizvadīja pirmo ceturtdaļfināla spēli un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 9:3 (4:2; 2:1; 3:0) pār mājiniekiem Talsu NSS.
Rezultatīvākie rēzeknieši: Marks Višņakovs - 5 (2 gūti vārti + 3 rezultatīvas piespēles), Maksims Terehovs – 4 (3 + 1), Mārtiņš Zaikovskis – 2 (2 + 0), Antons Baronskis – 2 (1 + 1),Jurijs Ivenkovs – 1 ( + 0),Igors Kalnačs – 1 (0 + 1),Mihails Ivenkovs – 1(0 + 1).

Pārējo 2.līgas ceturtdaļfināla spēļu rezultāti:

FK Valka – FK Jūrmala – 9:8
FK Roja-Rauda Print - Koknese –5:7

RTU Rockets - Rubene-2 – 6:5

Atbildes ceturtdaļfināla spēle Rēzeknes BJSS ar Talsu NSS 28.martā plkst.12:00 Valsts robežsardzes koledžas Sporta mācību centrā (Zavoloko iela 8, Rēzekne).

Rēzeknes BJSS/ ASILA florbola komanda Lietuvas 2014./2015.gada atklātajā čempionātā florbolānedēļas nogalē Viļņā trenera Vjačeslava Kirilova vadībā piedzīvoja divus zaudējumus -  ar rezultātu 3:5 (1:2; 2:1; 0:2) pretMinskas komandu „Legion” un ar 3:4 (0:2; 1:2; 2:0) pret komandu FLC „Vilnius”.