Sestdiena, 2024. g. 27. aprīlis 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle/ Мартин, Остап
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Rēzeknes FA BJSS savā laukumā līdzjutējus iepriecināja ar pārliecinošu uzvaru

Piektdien, 1.maijā Latvijas „Komanda.lv1.līga” 2015.gada futbola čempionātā Rēzeknes FA/ BJSS savā laukumā līdzjutējus iepriecināja ar pārliecinošu uzvaru 5:1 pār FK Staiceles Bebri (vārtus rēzekniešu labā spēles 1.minūtē guva Dmitrijs Silovs, 10.minūtē - Dmitrijs Borisovs, 17.minūtē - Guntars Silagailis, 70.minūtē Dmitrijs Paklons un 76.minūtē – Vitālijs Vavilovs).
Vēl laukumā bija – vārtsargs Aleksejs Maslobojevs, Aigars Smirnovs, Ervīns Krainis, Sergejs Prokopkins, Artis Brīvers, Andrejs Rogozins, Andris Stērninieks, Edgars Ježkovs, Ņikita Bovkuns, Maksims Ščavinskis, Marks Rombahs, galvenais treneris Romāns Ščavinskis, treneris Artūrs Silagailis, komandas ārsts Pāvels Guščins un komandas direktors Žanis Ārmanis.

Nākamās kārtas spēlē izbraukumā 4.maijā Rēzeknes FA/ BJSS ar rezultātu 1:2 piekāpās komandai JDFS Alberts (vienīgos vārtus rēzekniešu labā spēles 90.minūtē guva Dmitrijs Silovs), vēl laukumā bija – vārtsargs A.Maslobojevs, A.Smirnovs, E.Krainis, E.Ježkovs, A.Brīvers, S.Prokopkins, A.Rogozins, M.Ščavinskis, D.Borisovs, G.Silagailis, D.Paklons, A.Stērninieks, M.Rombahs, galvenais treneris R.Ščavinskis, treneris A.Silagailis un komandas direktors Ž.Ārmanis.

Nākamā spēle Rēzeknes FA/ BJSS 10.maijā plkst.15:00 Sporta pārvaldes stadionā (18.Novembra iela 39, Rēzekne) ar FK Tukums 2000/ TSS komandu.