Piektdiena, 2024. g. 29. marts 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Agija, Aldonis/ Трохим, Иван
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Notika Robežsargu spartakiāde peldēšanā un dienesta trīscīņā

Valsts robežsardzes (VRS) 2015.gada spartakiādes ietvaros š.g. 8.maijā Valsts robežsardzes koledžas (VRK) Sporta mācību centrā norisinājās Valsts robežsardzes spartakiādes sacensības peldēšanā un dienesta trīscīņā, kurās startēja VRS teritoriālo pārvalžu un VRK komandas, kā arī VRS Galvenās pārvaldes sportisti.
VRS spartakiādes sacensībās peldēšanā visiem peldētājiem tika paredzēta distance – 100 m. Ņemot par pamatu labākos rezultātus tika noskaidroti uzvarētāji gan komandām, gan individuāli.

Komandu vērtējumā godalgoto 1.vietu VRS spartakiādes sacensībās peldēšanā izcīnīja VRK komanda, 2.vietā ierindojās VRS Daugavpils pārvaldes komanda, 3.vietā - VRS Ventspils pārvaldes komanda.

Individuālajā vērtējumā vīriešu grupā čempiona titulu ieguva Jānis Greckis (VRS Ludzas pārvalde), 2.vietu - Pāvels Goranskis (VRS Rīgas pārvalde), 3.vietu - Marians Žukovs (VRK).
Individuāli vīriešu - veterānu grupā (dzimuši 1974.gadā un vēlāk) 1.vietu izcīnīja Juris Stivriņš (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu - Juris Ērglis (VRS Rīgas pārvalde), 3.vietu - Jānis Moisejenoks (VRS Daugavpils pārvalde).
Individuālajā vērtējumā sieviešu grupā uzvarēja Līga Punnenova (VRS Galvenā pārvalde), 2.vietu ieguva Antra Kalvāne (VRS Rīgas pārvalde), 3.vietu - Irina Starceva (VRK).

Pēc sacensību nolikuma VRS spartakiādes sacensības dienesta trīscīņā notika trīs disciplīnās: peldēšanā, vieglatlētikas krosā un ātršaušanā ar nemodificētu pistoli, kurās startēja vīrieši un vīrieši veterāni (dzimuši 1974.gadā un vēlāk).

Komandu vērtējumā godalgoto 1.vietu VRS spartakiādes sacensībās dienesta trīscīņā izcīnīja Daugavpils pārvaldes komanda, 2.vietā ierindojās VRS Ludzas pārvaldes komanda, 3.vietā - VRS Rīgas pārvaldes komanda.

Individuālajā vērtējumā vīriešu grupā uzvarēja Ainārs Mizāns (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu ieguva Aleksejs Seļskis (VRS Daugavpils pārvalde), 3.vietu - Jānis Greckis (VRS Ludzas pārvalde).

Individuāli vīriešu - veterānu grupā (dzimuši 1974.gadā un vēlāk) dienesta trīscīņas sacensībās 1.vietu izcīnīja Pjotrs Krukovskis (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu - Juris Stivriņš (VRS Daugavpils pārvalde), 3.vietu - Jānis Moisejenoks (VRS Daugavpils pārvalde).